Extraudio

Extraudio

Extraudio

Jesteśmy butikową firmą zajmującą się projektowaniem i rozwojem wysokiej klasy produktów audio, zlokalizowaną w Amsterdamie i Leidschendam w Holandii.
Poświęcamy się poszukiwaniu absolutnego dźwięku w naszym własnym rodzaju wzmocnienia, które nazywamy „klasą AD” z naszymi własnymi modułami wzmacniającymi EPAM , mieszanką klasycznych i nowych technologii. 

W 2008 roku zadaliśmy sobie pytanie:

Czy jesteśmy w stanie stworzyć nową klasę wzmacniaczy mocy, która jest wierna reprodukcji? Co ma dużą moc? Co jest bardziej wydajne elektrycznie? Bez utraty jakości? Co nie generuje wysokiej temperatury? Czy udałoby się stworzyć markę ekologiczną w branży elektronicznej? Zaangażowaną w ochronę środowiska? Dostarczać prawdziwą wartość audio w naszych konstrukcjach? Pójść dalej i wyjść poza ustalone granice elektroniki? i wiele, wiele innych pytań…
A odpowiedź brzmiała: Tak, produkty Extraudio™.

Extraudio XP-A1500 + XP5 preamp

Produkty Extraudio są zarówno wyjątkowe, jak i ekskluzywne, ręcznie robione i trwałe oraz piękne, jak dzieła sztuki dla audiofilów.

Wzmacniacze łączą lampy próżniowe z tranzystorami półprzewodnikowymi, ponieważ nie preferujemy żadnej konkretnej technologii, ale alchemiczną mieszankę obu, aby osiągnąć nasz cel: bardzo wysoką wierność odtwarzania i całkowicie płaską charakterystykę częstotliwościową do 1 GHz.

Nasza linia produktów składa się z przedwzmacniaczy, wzmacniaczy mocy, wzmacniaczy zintegrowanych, przedwzmacniaczy gramofonowych, przetworników cyfrowo-analogowych, akcesoriów i trzech serii kabli rzemieślniczych. Nieustannie pracujemy nad badaniami, aby w przyszłości tworzyć jeszcze bardziej wydajne i inteligentne produkty.

Bardzo lubimy dźwięk analogowy , jak również dźwięk muzyki granej na żywo; mamy obsesję na punkcie jakości i dbałości o szczegóły w naszych produktach ; dbamy o piękno i czystość w reprodukcji muzyki; a przede wszystkim nie popełniamy tego samego błędu, co inni producenci, których produkty tworzone są z estetycznego, naukowego i technologicznego punktu widzenia, z myślą o ekonomii i redukcji kosztów, eliminując z równania to, co naprawdę ważne, „muzykę” i końcowego użytkownika, audiofila lub melomana.

Projektowanie, badania i rozwój, łatwość obsługi oraz starannie, ręcznie wykonane produkty umożliwiają nam tworzenie unikalnych i ekskluzywnych produktów audio high-end, które szanują muzykę. Bo naszym hobby jest jak najwierniejsze odtwarzanie muzyki. 

Extraudio narodziło się nie tylko jako logiczna konsekwencja naszego oddania muzyce i naszego doświadczenia zawodowego jako specjalistów w sektorze high-end audio, ale także w wyniku ponad dziesięciu lat badań i rozwoju poświęconych stworzeniu produktu, którego nie było jeszcze na rynku.

Nasz multidyscyplinarny zespół ludzi, prawie 16 osób, uczestniczył w zespole projektowym, złożonym z inżynierów, programistów, muzyków, projektantów i audiofilów, którzy pracowali ramię w ramię, aby stworzyć doświadczenie Extraudio, które wykracza daleko poza granice ustanowione w wysokiej klasy dźwięku.

Zajmujemy się zaworami termojonowymi od lat 80-tych.

Naprawialiśmy, dystrybuowaliśmy i importowaliśmy wysokiej klasy produkty audio; transmitowaliśmy wspaniałe wydarzenia muzyczne; stworzyliśmy profesjonalne studia dla radia, telewizji, wideo i dźwięku emisyjnego. Podobnie udało nam się ożywić pamięć tych zapisanych w naszej pamięci słuchowej nut, dźwięków, doznań, instrumentów i głosów, przywracając je na nowo dzięki produktom Extraudio.

To właśnie skłoniło nas do stworzenia filozofii leżącej u podstaw wszystkich produktów naszej marki: „Extraudio, autentyczny dźwięk, uczciwy i szczery”.

Stworzyliśmy produkty, które są pięknie minimalistyczne, wysoce wydajne i bezkompromisowo zaprojektowane bez cięcia kosztów na elektronikę i wykonane w krótkich seriach, aby zwrócić uwagę na każdy szczegół i uniknąć planowanego starzenia się.

Dbamy o to, aby żaden niuans ani szczegół muzycznych kompozycji nie został utracony, a słuchacz mógł dostrzec całą rzeczywistość i wszystkie doznania, subtelności i mikroszczegóły nagranej muzyki, a także poprawną barwę wszystkich instrumentów. Produkty wzmacniające płynnie odtwarzają duże masy orkiestrowe bez braku energii, a wzmocnienie wszystkich częstotliwości jest wzmocnieniem płaskim.

„Extraudio, słyszysz to, co jest w oryginalnym nagraniu" 

Projekt zewnętrzny został zainspirowany 10 koncepcjami wzornictwa przemysłowego pana Dietera Ramsa z Niemiec.

Należy więc zauważyć, że nasz projekt jest bardzo w stylu pana Ramsa „mniej, ale lepiej wykonany”.

 

Extraudio XP5 - przedwzmacniacz liniowy, lampowy w klasie A
Extraudio XP5 - przedwzmacniacz liniowy, lampowy w klasie A

Extraudio XP5 - przedwzmacniacz liniowy, lampowy w klasie A

Wyłączony ze sprzedaży internetowej, prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków odbioru: kontakt@premiumsound.pl, tel. 513-07-07-30, 512-06-36-66Wyłączony ze sprzedaży internetowej, prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków odbioru: kontakt@premiumsound.pl, tel. 513-07-07-30, 512-06-36-66
117 000,00 zł / szt.
Extraudio XP-A1500 - wzmacniacz mocy stereo
Extraudio XP-A1500 - wzmacniacz mocy stereo

Extraudio XP-A1500 - wzmacniacz mocy stereo

Wyłączony ze sprzedaży internetowej, prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków odbioru: kontakt@premiumsound.pl, tel. 513-07-07-30, 512-06-36-66Wyłączony ze sprzedaży internetowej, prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków odbioru: kontakt@premiumsound.pl, tel. 513-07-07-30, 512-06-36-66
112 000,00 zł / szt.