Erzetich Audio

Erzetich Audio

Erzetich Audio

O FIRMIE

Muzyka składa się z dwóch części: treści i dźwięku. Kiedy grasz utwór na kiepskim sprzęcie, nie możesz cieszyć się całym zespołem. A kiedy nie słuchasz muzyki w całej jej dźwiękowej chwale, tracisz jej połowę.

Zasadniczo słuchawki są tym samym, co głośniki stereo i aby uzyskać najbogatszy dźwięk – gruby bas, czysty dźwięk, mniej zniekształceń, dobrą scenę dźwiękową itp. – potrzebują wzmacniacza. Produkowane przez nas wzmacniacze słuchawkowe wyposażone są w zasilacz dwunapięciowy oraz wysokiej jakości kondensator wejściowy sygnału, aby zapewnić czysty, niezakłócony dźwięk.

Jesteśmy dumni z naszej pracy i zwracamy szczególną uwagę na szczegóły. Ze względu na tę wrodzoną potrzebę perfekcji, każdy z naszych produktów był żmudnym wyzwaniem w budowie, ale końcowe rezultaty były warte wysiłku.

Każdy prawdziwy meloman potrzebuje dobrego systemu słuchawkowego, a te dostępne w naszej kolekcji obejmują różne barwy dźwięku, podejścia i szeroki przedział cenowy, aby dopasować się do Twojego budżetu.

Pierwszym zbudowanym przez nas wzmacniaczem słuchawkowym był Bacillus. To nasz podstawowy wzmacniacz słuchawkowy, który zapewnia potężną wydajność przy każdej impedancji słuchawek. Naszym kolejnym projektem był Perfidus, wzmacniacz - demon, który wychwytuje szczegóły, o których istnieniu nie wiedziałeś.

Rozszerzyliśmy naszą ofertę o Bacillus Tilia, który brzmi ciepło, a jednocześnie jest szczegółowy.

Aby uzyskać precyzyjny dźwięk, używamy wysokiej jakości komponentów i ręcznie wykonujemy każdą jednostkę. Obudowy naszych wzmacniaczy wykonane są z aluminium, a dwie z nich zdobi postarzane drewno lipowe (Deimos i Bacillus Tilia), aby nadać im vintage’owy, a jednocześnie wyrafinowany, nowoczesny wygląd. Używamy drewna lipowego, które jest symbolem naszej ojczyzny, Słowenii. Z tego właśnie drewna powstają również muszle naszych słuchawek – dynamiczna Mania i Thalia oraz planarny magnetyczny Phobos.