Beyerdynamic T70

  • szt.
  • 1 999,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Beyerdynamic T70 - zamknięte słuchawki klasy Premium.Wysokiej jakości słuchawki wykorzystujące technologię Tesla

która zapewnia dwukrotnie większy poziom głośności oraz większą rezerwę zachowaną dla dynamiki. Zapewniają wspaniały dźwięk już od pierwszej chwili.Nauszniki wykonane są z mikro veluru, który zapewnia wysoki komfort użytkowania. Zamknięta konstrukcja przetwornika zapewnia wspaniałą izolację od hałasów zewnętrznych.Słuchawki zostały zaprojektowane i wykonane w niemieckiej fabryce.Słuchawki przeznaczone są do współpracy z wysokiej jakości urządzeniami przenośnymi.W zestawie dołączony jest elegancki futerał, do przechowywania słuchawek.

Przetwornik Tesla Technology

Słuchawki firmy beyerdynamic wykorzystujące rozwiązania Tesla Technology oparte są o neodymowe pierścienie (magnesy), tworząc bardzo silne pole magnetyczne wewnątrz przetwornika >1,2 Tesla (jednostka miary pola magnetycznego). W standardowych słuchawkach pole magnetyczne wynosi <0,65 Tesla.

Ponieważ osiągnięto tak mocne pole magnetyczne cewka w słuchawkach Tesla Technology jest kompaktowych rozmiarów, mimo to pozostaje bardzo wydajna.Membrany wykonane są z trzech warstw kompozytu I zapewniają doskonałe pasmo przenoszenia a w połączeniu z silnym magnesem zapewniają dźwięk przejrzysty i bez zniekształceń.

 

Specyfikacja techniczna:

Rodzaj słuchawek    nauszne
Konstrukcja    zamknięta
Impedancja    250 Ohm
Pasmo przenoszenia    5 – 40,000 Hz
Nominalny SPL    104dB
Maksymalny SPL    125dB
Zniekształcenia T.H.D    <0,1%
Typ przetwornika    dynamiczny, Tesla
Złącze    3,5 mm/ przejściówka 6,3
Długość przewodu    3m
Waga    330g