Beyerdynamic - CUSTOM One Pro PLUS

  • szt.
  • 799,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue


Custom One Pro - słuchawki dynamiczne Beyerdynamic

Słuchawki Beyerdynamic Custom One Pro

Historia produktu
Co więc jest szczególnego w CUSTOM ONE PRO? Jak można przeczytać na opakowaniu, są to pierwsze na świecie w pełni interaktywne słuchawki. Ale co oznacza w tym wypadku słowo "interaktywne"? Oznacza to, że słuchawki robią to czego oczekuje od nich użytkownik, i działa to tylko w jedną stronę. Dlatego użytkownik może zmieniać brzmienie, styl, zastosowanie CUSTOM ONE PRO, kiedy tylko zechce po zakupie.
CUSTOM ONE PRO jest projektem „crossover”, kierowanym do różnych użytkowników równocześnie:
- Klienci poszukujący słuchawki typu PRO, nawet jeśli niewiele mają wspólnego z robieniem muzyki lub treści audio.
- Użytkownicy którzy mogą być muzykami, DJ'ami lub producentami, tacy którzy robią muzykę od czasu do czasu, ale nie na poważnie, a przynajmniej nie na pełny etat. Używający Youtube, Soundcloud.com oraz innych niezliczonych narzędzi publikacji swoich prac.
- Prawdziwi profesjonaliści, czyli ludzie którzy muzykę i produkcję dźwiękową traktują poważnie.

 

Cechy produktu

Nowe przetworniki 16 ohm
Nowe słuchawki jako pierwsze otrzymują świeżo opracowane przetworniki 16 Ohm VELOCITY. Membrany są prawdopodobnie najlżejszymi na świecie, co oznacza ponadprzeciętną szybkość i precyzję reprodukowanego dźwięku - idealne do kompleksowych muzycznych zastosowań. 16 ohmowe przetworniki z magnesami neodymowymi dostarczają dużą moc przy zachowaniu czystości dźwięku, grając doskonale z każdego rodzaju urządzenia (nawet ze smartfonów i tabletów).

CUSTOM sound slider - (suwak dźwięku)
Dzięki CUSTOM sound slider można dostosować profil dźwięku do indywidualnego smaku słuchacza lub do muzyki w danym momencie odsłuchiwanej. Mamy do dyspozycji cztery różniące się od siebie profile do wyboru. Począwszy od stylu analitycznego do stylu Heavy Bass. CUSTOM dostarcza najczystszy i najcięższy bas spośród wszystkich, który jednak zawsze możemy wyregulować.
4 ustawienia dźwięku z podbiciem basu nawet do 20 dB. Maksymalne ustawienie dźwięku bez problemu radzi sobie pod kątem niskich tonów z Beats by Dre i innymi słuchawkami, ale w wypadku beyera bas jest o wiele bardziej precyzyjny. Posłuchaj i uwierz...

Regulowana redukcja szumów
Nowa regulowana redukcja szumów, czyni z CUSTOM ONE PRO doskonałego towarzysza podróży, jak również idealne narzędzie w studio czy na scenie. W przeciwieństwie do słuchawek z aktywną redukcją szumów CUSTOM ONE PRO nie wymaga baterii żeby system redukcji szumów działał. Poza tym izolują nie tylko szum otoczenia ale również przedostawanie się dźwięku odtwarzanego w słuchawkach na zewnątrz. Nie można było wymyślić tego w prostszy sposób, ustawiamy "suwak dźwięku" w pozycje pierwszą (wszystkie otwory zamknięte). Takie ustawienie zatrzymuje dźwięk w słuchawce, nie pozwalając na jego przedostawanie się na zewnątrz, izolując równocześnie słuchacza od dźwięków otoczenia. Przestawianie suwaka odpowiednio do pozycji 2, 3, i 4 stopniowo otwiera komory, uwalniając dźwięk z słuchawki rozszerzając jednocześnie scenę dźwiękową.

CUSTOM style
Kolejną unikalną cechą CUSTOM ONE PRO jest ich styl, Można wybierać spośród setek projektów i w prosty sposób wymieniać wiele części już po zakupie. CUSTOM ONE PRO mogą być różne każdego dnia. Poza tym sam możesz zostać projektantem tworząc swoje własne słuchawki.
Wiele części CUSTOM ONE PRO może zostać wymienione: pierścienie, płytki, pałąk, nauszniki oraz kabel.

CUSTOM One Pro są ręcznie wykonane w Niemczech przy użyciu tylko najlepszych komponentów.
Wewnątrz pudełka znajduje się stojak słuchawkowy, który można wykorzystać jako podstawkę na słuchawki.

Dane techniczne:
- Typ przetwornika dynamiczny
- Konstrukcja zamknięta
- Nominalne pasmo przenoszenia 5 - 35,000 Hz
- Nominalna impedancja 16 Ω
- Nominalny SPL 96 dB
- Max. SPL 116 dB
- Zniekształcenia T.H.D. <0,2%
- Moc maksymalna 100 mW
- Otoczenia ok. tłumienie hałasu. 18 dBA
- Nacisk pałąka 3,5 N
- Waga (bez kabla) 290 g
- Długość i typ kabla 1,5 m, PVC
- Połączenie i ¼ "adapter (6,35 mm) pozłacany wtyk jack stereo (3,5 mm)

 

Na wszystkie słuchawki Beyerdynamic obowiązuje dwuletnia gwarancja polskiego dystrybutora.