BAT VK-56

  • szt.
  • 25 990,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

BAT VK-56 - lampowa stereofoniczna końcówka mocy

Lampowy wzmacniacz mocy VK-56
Kompatowe chassis, oszałamiające osiągi, cenowa przystępność

Wzmacniacz VK-56 marki Balanced Audio Technology jest doskonałym przykładem na skrupulatne zastosowanie nowoczesnych zasad projektowania do opracowania kompaktowego, przystępnego cenowo i niezwykle łatwego w obsłudze wzmacniacza lampowego, ustanawiającego standardy muzykalności w swojej klasie. Rezultatem jest unikalne połączenie w pełni zbalansowanej, triodowej konstrukcji, automatycznego biasu poszczególnych lamp wyjściowych i cudownie prostej metody upgradu do zastosowania jako monoblok – a wszystko to pomieszczone w jeszcze bardziej kompaktowym chassis niż w wypadku któregokolwiek dotychczasowego wzmacniacza lampowego marki BAT. VK-56 jest dostępny dodatkowo opcjonalnie w wersji z panelem przednim i łukiem tylnym w kolorze srebrnym.
Wyposażony w tę samą lampę wysokoprądową co flagowy wzmacniacz mocy marki BAT

Wielu klientów BAT dopominało się o mniejszy i tańszy wzmacniacz lampowy, który spełniałby jednocześnie nasze rygorystyczne standardy konstrukcyjne, zapewniając charakterystyczne dla dźwięku tworzonego przez BAT tchnienie życia w muzykę. VK-56 to odpowiedź na ich oczekiwania. Dzięki zastosowaniu tej samej wysokoprądowej podwójnej triody 6C33C-B jak ta z flagowego wzmacniacza mocy REX II marki BAT, VK-56 (stereo 55 W/kanał w konfiguracji stereofonicznej i 110 W/kanał w konfiguracji monobloku) zapewnia wysoki prąd wymagany do napędzania nawet najcięższych obciążeń głośników o niskiej impedancji. Możesz po prostu wybrać wersję stereo lub monoblok zgodnie z zastosowanym głośnikiem i wielkością pomieszczenia. VK-56 można również w dowolnym momencie upgradeować do VK-56SE.

Inteligentna konstrukcja z auto-biasem sprawia, że obsługa staje się niezwykle prosta

Zaawansowana technologia zastosowana w tym wzmacniaczu sprawia, że nieomal w cudowny sposób znika ból głowy związany z większością lampowych wzmacniaczy mocy – wynikający z ciągłej potrzeby ustawiania i korekty właściwego biasu lamp wyjściowych - ponieważ VK-56 wyposażony jest w inteligentny automatyczny układ biasu, który dostosowuje się do zmian napięcia, starzenia się lampy, a każda z lamp wyjścia dysponuje własnym dedykowanym obwodem biasu. Obwód automatycznego biasu sprawia również, że Twój VK-56 brzmi doskonale już po pierwszych kilku minutach od rozpoczęcia odsłuchu. Od razu poczujesz czystość, moc i dynamikę dźwięków średniego zakresu które sprawiają, że BAT jest jedną z najbardziej cenionych marek high-endu. Po prostu posłuchaj!