BAT REX 3 Pre

  • szt.
  • 139 000,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

BAT REX 3 - przedwzmacniacz lampowy

 

Przedwzmacniacz REX 3 - urządzenie na miarę 25-lecia niezwykłej technologii marki BAT

Będący kulminacją 25 lat inżynieryjnej doskonałości, stanowiącej znak rozpoznawczy marki Balanced Audio Technology, w pełni zbalansowany przedwzmacniacz REX 3 jest najnowszym przykładem purystycznego podejścia do tworzenia nie mających sobie równych centrów dowodzenia dźwiękiem. 18-lampowy REX 3 o oszałamiającym industrialnym wyglądzie, dopełniającym udoskonalenia dokonane w jego obwodach wewnętrznych, zapewnia najwyższy poziom przejrzystości i muzykalności spośród wszystkich przedwzmacniaczy w historii marki BAT.

To przełomowe urządzenie składające się z lampowego modułu mocy i oddzielnego modułu sterującego wyposażone jest w transformatory wyjścia z rdzeniem amorficznym drugiej generacji uzwojonym najlepszym przewodem OFC marki Cardas Audio. Równie godne uwagi jest to, że 10-lampowy moduł mocy REX zawiera dodatkowe kondensatory olejowe w ulepszonym układzie SuperPak. Jeśli chodzi o dźwięk, te niezwykle istotne elementy zapewniają lepszą dynamikę , klarowność i rozszerzenie w porównaniu z legendarną już poprzednią generacją REX. Łatwy w użyciu REX 3 oferuje także świetny interfejs użytkownika i wiele opcji, które mogą zostać spersonalizowane. A dzięki opatentowanej elektronicznej regulacji głośności w REX 3 zawsze możesz uzyskać odpowiednią głośność.

Lampowy moduł mocy wyposażony w podzespół SuperPak drugiej generacji

Aby zaspokoić potrzeby modułu sterującego w zakresie obsługi sygnału, oddzielny moduł mocy REX 3 zawiera 10 lamp próżniowych obsługiwanych przez dwa duże transformatory toroidalne w prawdziwej konfiguracji dual-mono. Prostowniki lampowe i konfigurowalne przez użytkownika źródła prądu - a także lampowe regulatory bocznikowe prądu zmiennego - zapewniają jeszcze wyższe poziomy doskonałości. W ostatnim etapie filtrowania zastosowano najnowszy podzespół SuperPak marki BAT, zawierający dodatkowe obejściowe kondensatory olejowe, zapewniające jeszcze niższy poziom szumów.

Konstrukcja Unistage definiująca moduł sterujący

Sygnał w REX 3 jest przesyłany tylko przez jeden stopień wzmocnienia. Jego obwód Unistage zapewnia najwyższą prostotę jednokrotnego wzmocnienia sygnału wejściowego przy zerowym globalnym sprzężeniu zwrotnym. Osiem lamp SuperTube 6H30 w module sterującym zapewnia wyjątkowo wysokie natężenie prądu i niską impedancję napędu. REX 3 potrzebowałby nieomal trzech tuzinów 6922 lamp, aby zapewnić dostarczenie tego samego prądu! Ale REX 3 nie poprzestaje na tym. Wyobraź sobie potężny próżniowy zasilacz lampowy zaprojektowany do obsługi takiego chwilowego dostarczania prądu, a lepiej zrozumiesz nieporównywalne możliwości i budowę REX 3.

Więcej niż tylko przedwzmacniacz z zewnętrznym zasilaczem

Wbrew swemu wyglądowi, REX 3 to nie tylko przedwzmacniacz z zewnętrznym zasilaczem. Ten konwencjonalny typ przegrody ma kilka dobrze znanych wad, wynikających w głównej mierze z wysokiej z natury impedancji zasilania zdalnego. W REX 3 moduł sterujący zapewnia korzyści zasilania lokalnego o niskiej impedancji. BAT zaprojektowało każdą komorę tak, aby zawierała ona pełne źródło zasilania dla jednej polaryzacji. Co więcej, wielkość każdego pojedynczego zasilacza jest porównywalna z wielkością charakterystyczną dla wielu wzmacniaczach mocy!

Ekstremalna wydajność, pełne zaangażowania odtwarzanie muzyki

Łatwy w obsłudze zaraz po wyjęciu z pudełka przedwzmacniacz REX 3 może również zostać łatwo spersonalizowany. Nazwij swoje źródła. Dostosuj głośność dla wejścia MOVI i przejmij kontrolę nad zestawem kina domowego przy użyciu pilota przedwzmacniacza. Wybierz stałą regulację balansu dla wejścia gramofonowego, aby dostosować ją do starszych wkładek gramofonowych. Możliwości są praktycznie nieograniczone. A co najważniejsze, REX 3 zapewnia całkowicie zniewalające poziomy przejrzystości, skali dynamicznej i wglądu w teksturę dźwięku. Siła 18 lamp pozwala usłyszeć i poczuć moc, finezję i piękno muzyki w sposób, o którym nie śniłeś.

 

 

Inputs 5x XLR

Outputs - Mai 2x XLR

Outputs - Tape 1x XLR

Maximum Gain 18dB

Global Feedback None

Volume Control Resolution 0.5dB

Volume Control Number of Steps 140

 

Frequency Response 2Hz to 200kHz

Input Impedance (minimum) 100kΩ

Output Impedance 200Ω

Noise (unweighted) -100dB

Distortion at 2V output 0.005%

Maximum Output Signal 50V

Absolute Polarity Switchable

Tube Complement - Control Module 8x 6H30

Tube Complement - Power Module 2x 5AR4, 4x 6C19, 2x 6H30, 2x 6C45

Power Consumption - Control Module 220VA

Power Consumption - Power Module 250VA

Dimensions - Each Module 19" x 5.75" x 15.5"

Weight - Control Module 40lb.

Weight - Power Module 36lb.