Audio Engineers TransField 4D - kable głośnikowe

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Audio Engineers
 • Dostępność:

Audio Engineers TransField 4D - kable głośnikowe

Transfield 4D to najwyższej klasy przedstawiciel kabli głośnikowych serii Transfield, przeznaczonych do systemów audio z kategorii high-end.

 • Niezwykle czysty, precyzyjny i naturalny dźwięk
 • Pełne rozszerzenie zakresu częstotliwości
 • Naturalna średnica i zwarty bas
 • Szeroka i głęboka holograficzna scena dźwiękowa
 • Realistyczny dźwięk i ekspansywne, przestrzenne, czyste szczegóły
 • Rozbudowana i potężna dynamika
 • Ultra-ekstremalnie niski poziom hałasu

Audio Engineers TransField 4D - kable głośnikowe

Zrównoważona technologia sieciowa

Każdy typ kabla ma inne właściwości równowagi elektrycznej. Typowe kable mają właściwości elektryczne, które lepiej radzą sobie z przesyłaniem częstotliwości powyżej zakresu słyszalnego niż w zakresie słyszalnym. W takim przypadku częstotliwości spoza zakresu słyszalnego mogą generować hałas.

Kable głośnikowe Transfield 4D mają wbudowaną, precyzyjnie dostrojoną sieć filtrów, oddzielną dla ścieżek sygnału niskich i średnich/wysokich, która równoważy wewnętrzne właściwości elektryczne przewodników, zapewniając czystszą ścieżkę dla sygnałów w zakresie słyszalnym.

Oprócz tłumienia hałasu generowanego przez częstotliwości spoza zakresu słyszalnego, wbudowana sieć filtrów równoważy również efekt sprzężenia zwrotnego prądu generowanego przez głośniki, dzięki czemu dźwięk staje się dokładniejszy i realniejszy.

Struktura

Kabel głośnikowy Transfieéd 4D jest wyposażony w zbalansowane podwójne czterordzeniowe przewodniki wirowe, pełny przekrój poprzeczny przewodu 5 AWG, oddzielne przewodniki wielofunkcyjne, zmniejszoną rezystancję i oddzielną ścieżkę niskiej częstotliwości. Wygląd modelu Transfield 4D charakteryzuje się najnowszą strukturą oplotu 4D, która zapewnia w pełni symetryczne ułożenie poprzeczne, minimalizując w ten sposób indukcyjne i pojemnościowe skutki równoległej budowy przewodów, co negatywnie wpływa na dokładność sygnału.

Struktura wirowa zrównoważonych trójżyłowych przewodników czterordzeniowych umieszczona jest w specjalnej polimeryzowanej rurce izolacyjnej z siloksanu, która ma niższą stałą dielektryczną niż powszechnie stosowane izolacje i optymalnie tłumi wibracje otoczenia.

Najnowsza warstwa zewnętrzna Nano Holographic Helix nie tylko zapewnia specjalny i niepowtarzalny wygląd kabla głośnikowego Transfield 4D, ale także specjalna metalizowana folia polimerowa z warstwami stopu metali szlachetnych o grubości 500 nanometrów, która zapobiega przedostawaniu się częstotliwości radiowych i zakłóceń elektromagnetycznych do wnętrza kabla Struktura. Podobne metalizowane folie polimerowe są stosowane w skafandrach kosmicznych NASA w celu odbijania promieniowania i zostały zastosowane jako warstwa antystatyczna w materiałach izolacyjnych w samolotach.

Pola generowane przez prąd w przewodnikach z czystej miedzi są skutecznie tłumione przez strukturę wirową, a warstwa Nano Holographic Helix odpowiada za ochronę przed zewnętrznymi zakłóceniami elektromagnetycznymi i radiowymi, co łącznie zmniejsza negatywną interakcję pomiędzy prądem płynącym w przewodniku a izolacja.

Oprócz zalet w pełni symetrycznej konstrukcji, zrównoważona dwurdzeniowa struktura wirowa skutecznie redukuje efekt naskórkowości, ponieważ przewodniki nie tylko składają się z elementarnych żył, ale są ułożone w oddzielnych grupach. Przekrój przewodów jest na tyle mały, że zapobiega powstawaniu efektu naskórkowości, ale ogólnie przewody mają odpowiedni przekrój, aby zapewnić optymalną transmisję sygnału. Kabel głośnikowy Transfield 4D ma konstrukcję dwuprzewodową i całkowicie odseparowane przewody dla sygnałów o niskiej i średniej/wysokiej częstotliwości, co zapewnia dokładniejszą i naturalną reprodukcję dźwięku, ponieważ wyższy prąd sygnałów o niskiej częstotliwości nie jest w stanie modulować słabszego sygnału średniej/wysokiej częstotliwości. wysokie częstotliwości.

Złącza

Model Transfield 4D posiada wysokiej jakości, wyselekcjonowane, posrebrzane złącza z miedzi o wysokiej czystości. Powłoka z czystego srebra na zewnętrznej stronie styków zapewnia prawidłowe połączenie, które ma wymiernie lepsze parametry elektryczne i czystszą transmisję sygnału niż złota powłoka. Kabel głośnikowy Transfield 4D jest również dostępny z wysokiej jakości wtykami bananowymi z czystej miedzi i srebra lub widełkami z czystej miedzi i srebra.

 • Kable głośnikowe Transfield są wykonane w sposób umożliwiający bezlutowy, precyzyjny montaż ręczny.
 • Kable głośnikowe Transfield 4D po ostatniej kontroli jakości umieszczane są w specjalnym woreczku higienicznym.

 

Dane Techniczne

 • Kolor: holograficzny biały
 • Przewodniki: Czysta miedź
 • Całkowity przekrój przewodzący: 5 AWG – 16 mm2
 • Dyskretne przewodniki stałe: 384 – Zrównoważona struktura podwójnej, czterordzeniowej spirali
 • Izolacja: PET, polimeryzowany siloksan, metalizowana folia polimerowa, XLPO, PVC
 • Materiał złączy: miedź o wysokiej czystości, pokryta czystym srebrem
 • Rodzaje złączy: wtyk bananowy lub widełkowy
 • Długość kabla 2x: 7 stóp / 210 cm, 9 stóp / 270 cm, 12 stóp / 360 cm i rozmiary niestandardowe