Klipsch THX 502-L - głośnik do zabudowy w ścianie

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Klipsch
  • Dostępność: Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl

  • Historia ceny
  • szt.
  • 2 719,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Klipsch THX 502-L

KLIPSCH THX-502-L

THX-502-L (zastępuje PRO-6502-L-THX)

Seria Klipsch THX wykorzystuje tę samą, profesjonalną technologię, co nasze renomowane systemy kina domowego. Każdy głośnik Klipsch THX Ultra oferuje prawdziwy kinowy dźwięk w domowym zaciszu . Nasze głośniki w wyjątkowy sposób, dostarczają eksplozję detali w dowolnym filmowym formacie. Kolumny mogą być montowane w różnych konfiguracjach i zawsze sprostają oczekiwaniom słuchacza.

Certyfikat THX® SELECT2

Doskonałe brzmienie z instalacyjnego głośnika. Dzięki temu, że głośnik spełnia wymogi certyfikatu THX® SELECT zapewnia szeroki zakres dynamiki oraz doskonały dźwięk. Dostarcza spójne i atrakcyjne brzmienie nawet w większych pomieszczeniach. Doskonale sprawdza się w zestawie kina domowego.

Wysokiej jakości dźwięk kinowy

Kolumna wykorzystuje wysokowydajne, 5,25 calowe głośniki niskotonowe z membranami z włókna szklanego, które zapewniają potężne uderzenie basu. 1 calowy, tytanowy głośnik wysokotonowy umieszczony został w nowo zaprojektowanej obudowie 90° x 90° wspartej technologią tubową Tractrix® Horn. 

Instalacja

Głośnik THX-502-L zapewnia ekscytujący, realistyczny dźwięk. Nie ważne czy jest zainstalowany poziomo, czy pionowo. Konstrukcja montażowa wyposażona została w solidny i pewny uchwyt. Zapewniają to równomierne dociskanie krawędzi głośnika do płyt gipsowo-kartonowych. Magnetyczna, biała maskownica zakrywa cały front głośnika. Można ją pomalować w swoim ulubionym kolorze.

Wzornictwo

Obudowy serii instalacyjnej głośników Klipsch THX zbudowane są z tych samych elementów. Jest to połączenie między innymi: MDF-u, aluminiowego panelu frontowego, ABS-u. Budując w pomieszczeniu zestaw nagłaśniający oparty na modelach THX mamy pewność nie tylko spójności brzmienia ale i harmonii wizualnej. 

 

 
Moc krótkotrwała/długotrwała 400W/100W
Głośnik niskotonowy 2 x 5,25" (13,3cm) o dużej wydajności, membrana z włókna szklanego
Głośnik wysokotonowy 1" (2,5cm) tytanowa kopułka, umieszczona w tubie 90° x 90° Tractrix® Horn
Impedancja 8 Ω
Kolor biały (możliwość pomalowania maskownicy)
Konstrukcja dwudrożna, ścienna
Pasmo przenoszenia 46Hz - 20kHz +/-3dB
Skuteczność 92dB @ 2.83V / 1m
Waga 4,4 kg.
Wymiary 17.75” (45.1cm) H x 8” (20.3cm) W
Wymiary otworu do zabudowy 16.5” (41.9cm) H x 6.5” (16.5cm) W
Głębokość montażowa 3.75” (9.5cm)