Klipsch KL-6504-L-THX

  • szt.
  • 2 999,00 zł
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue


KL-6504-THX - Kolumna instalacyjna do zabudowy ściennej

Dzięki temu, że odtwarza muzykę i efekty kina domowego w jakości porównywalnej do high-endowych kolumn wolnostojących, KL-6504-THX jest świetnym rozwiązaniem architektonicznym w wypadku telewizorów o płaskim ekranie. Będąc jednym z pierwszych na świecie głośników ściennych z certyfikatem THX® Select2, zapewnia on niezawodny i zniewalający dźwięk w większych przestrzeniach.


• Certyfikat THX Select2 gwarantujący wspaniały dźwięk
• Głośnik tubowy zapewniający większą efektywność i mniejsze zniekształcenie
• Łatwy do zamontowania w pozycji horyzontalnej lub wertykalnej
• Maksymalna niezawodność instalacji
• Możliwość używania go z innymi urządzeniami THX


Nigdy wcześniej Klipsch nie oferował takiego poziomu osiągów w głośnikach ściennych. Odkryjesz jak bez najmniejszego wysiłku zapewnia on wspaniały zakres dynamiczny i dostarcza dźwięk najwyższej jakości do większych pomieszczeń, dzięki wysoce ocenianemu certyfikatowi THX Select2.


W KL-6504-THX zastosowane są cztery 5,25-calowe głośniki niskotonowe o wysokim wyjściu zbudowane z włókna szklanego, zapewniające mocne basu, podczas gdy 1-calowy tytanowy głośnik wysokotonowy zamknięty w nowej symetrycznej kwadratowej obudowie 90 x 90 Tractrix® Horn generuje w pomieszczeniu płaską reakcję częstotliwości charakteryzującą się wysoką wydajnością i niskimi zniekształceniami. Ta wyjątkowa konstrukcja tuby umożliwia również głośnikowi niezawodne dostarczanie dźwięku wyjątkowej jakości, niezależnie od tego, czy głośnik jest zainstalowany horyzontalnie czy wertykalnie.

 

Tytanowy tubowy głośnik wysokotonowy KL-6504-THX został dołączony do wooferów przy użyciu precyzyjnych obiegów przekierowania wysokiej rozdzielczości, zapewniających wysoką czułość. Sprawia to, że głośnik jest łatwiejszy do napędu, dzięki czemu wymagana jest mniejsza moc wzmocnienia niż w wypadku konstrukcji konwencjonalnych.

 

Poza swoim dźwiękiem najwyższej klasy, KL-6504-THX może się również pochwalić pięknym wyglądem dzięki swojemu zbudowanemu z luksusowo wyglądającego MDF grillowi i aluminiowej listwie. Natomiast gdy głośnik jest przykryty, jego grill, który może zostać pomalowany może perfekcyjnie wtopić się w każdy wystrój wnętrza. Nowe zaciski montażowe zapewniają równy nacisk na ściankę instalacyjną, zapewniając długotrwałą niezawodność instalacji.

 

KL-6504-THX dysponuje również wieloma opcjami. Jego barwa dźwięku dopasowana jest do wszystkich naszych produktów z certyfikatem THX,dzięki czemu możesz stosować je zarówno w konfiguracji dyskretnego stereo jak i w systemach kina domowego - dokładnie tak, jak tego potrzebujesz.

 

 SPECYFIKACJA

Zalecana moc wzmacniacza: 200 W
Produkowane od: 2008 r
Częstotliwość podzialu zwrotnicy: 2100Hz, 1200Hz
Szerokość wycięcia: 16,50 cm
Wysokość wycięcia: 41,90 cm
Głębokość montażu: 9,50 cm
Materiał obudowy: Płyta frontowa MDF i aluminium / ramka AB
Typ obudowy: Przegroda nieskończona, front zlicowany ze ścianą
Wykończenia: Biała malowalna ramka i grill
Pasmo przenoszenia: 46Hz-20kHz +/-3dB
Tuba wysokotonowa: Kwadratowa tuba 90° x 90° Tractrix Horn
Głośnik wysokotonowy: 1" (2.5cm) Tytanowa kopułka
Głośnik niskotonowy: 4 x 5.25" (13.3cm) membrana z włókna szklanego, wysoka moc wyjściowa
Wysokość: 45,10 cmSzerokość: 20,30 cm
Zestaw instalacyjny (Installation Kit): IK-502-W (sprzedawany oddzielnie)
Impedancja nominalna: 8Ω
Moc ciągła: 100 W
Moc szczytowa: 400 W
Czułość: 92dB @ 2.83V / 1m
Waga: 4,40 kg