Keces Audio Sphono + Sphono Power

  • szt.
  • 12 140,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Keces Audio Sphono + Sphono Power - przedwzmacniacz gramofonowy z dedykowanym zasilaczem.

Phono to wielowejściowy, referencyjny przedwzmacniacz gramofonowy marki KECES, uzupełniający linię wzmacniacza mocy S125 oraz przedwzmacniacza z przetwornikiem DAC S3.

Proszę nie sugerować się relatywnie niską ceną urządzenia. Podobnie jak w przypadku pozostałych produktów marki KECES, Sphono charakteryzuje się wybitnym stosunkiem oferowanej jakości i parametrów do ceny.

Dwuczęściowa konstrukcja zbalansowana dual mono
Zewnętrzny zasilacz zapewnia zestaw niezbędnych napięć (+/- 48V oraz 12V) aby zapewnić najwyższe parametry przetwarzania. Dzięki temu moduł przedwzmacniacza jest pozbawiony zakłóceń elektromagnetycznych. Dodatkowo, moduł przedwzmacniacza jest wykonany w technologii dual-mono, co zapewnia pełną separację kanałów. W pełni symetryczna konstrukcja części wzmocnienia zapewnia znakomity odstęp od szumów oraz wybitną dynamikę.

Współpraca z wkładkami gramofonowymi
Przedwzmacniacz SPhono zapewnia dopasowanie do większości wkładek gramofonowych dostępnych na rynku. Oferuje osobne, podwójne wejścia i nastawy dla wkładek MM i MC umożliwiając obsługę kilku gramofonów jednocześnie. Dla każdego z wejść istnieje możliwość konfiguracji parametrów w szerokim zakresie, w tym obciążalności, pojemności i wzmocnienia. Korzystając z przełącznika na płycie czołowej można uzyskać wzmocnienia o wartościach 40 i 46dB dla wkładek MM oraz 60 i 66dB dla wkładek MC. Obciążalność jest realizowana za pomocą wielo-kombinacyjnych przełączników o wartościach 56, 100, 220, 470Ohm, 1k2 i 47kOhm, co umożliwia uzyskanie również wartości pośrednich i mniejszych niż 56 Ohmów.