Hijiri Million HGP RCA - interkonekt 2x1,5m

  • szt.
  • 13 990,00 zł 9 990,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Harmonix Hijiri HGP-RCA Million - interkonekt RCA klasy hi-end. 2x1,5m. Egzemplarz DEMO. Stan bardzo dobry. Polska dystrybucja, opakowanie i certyfikat. 

  • Przewodnik z miedzi.
  • Zakręcane wtyki, wysokiej jakości wtyki

HiJiRi Million RCA - najwyższy model interkonektu z oferty japońskiego Harmonixa.

Harmonix należy do koncernu COMBAK, który słynie nie tylko z produkcji doskonałych akcesoriów audio i wysokiej klasy sprzętu High End(Harmonix, Reimyo, Hijiri, Enacom), ale zajmuje się także masteringiem i produkcją płyt CD w najwyższej jakości w formacie XRCD24, a jedno z najlepszych studiów nagraniowych na świecie, japońskie JVC wykorzystuje okablowanie tej firmy.

..." Znalezienie kabla, który byłby z tej samej „bajki”, co najlepsze kable, jakie się zna, to wielka przyjemność. Ale i odpowiedzialność. Proklamowanie co dwa-trzy miesiące kolejnego „najlepszego na świecie” produktu jest idiotyzmem i więcej mówi o osobie/piśmie, niż o samym produkcie. To dlatego wciąż korzystam z wiekowych już kabli głośnikowych Tara Labs Omega Onyx, z kolumn Harbeth M40.1, z już nieprodukowanego wzmacniacza mocy Soulution 710, a nawet ze słuchawek Beyerdynamic DT-990 Pro sprzed piętnastu lat. Dlatego też mam interkonekty Siltecha i odtwarzacz CD Ancient Audio AIR V-edition (choć, po prawdzie, czas na jego wymianę). Zmiana dla samej zmiany mnie nie interesuje. RED Fingerprint.

To, co zwraca uwagę w nowym interkonecie ze „stajni” właściciela firmy Combak to właśnie otwarcie dźwięku. Double Crown Siltecha brzmiał przy nim wolno i w bardziej wycofany sposób. Holenderski interkonekt miał znacznie płynniejszą, gęstszą średnicę, lepiej obrazował wydarzenia z tego zakresu, ale jeśli chodzi o energetyczność i artykulację, to testowany kabel był znacznie lepszy. Dopiero w Triple Crown dostajemy coś więcej..." - Wojciech Pacuła, HIGHFIDELITY