HiFiMAN HE-R9 Wired - Przewodowe

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: HiFiMan
  • Dostępność: Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl Prosimy o mail w celu potwierdzenia terminu realizacji - kontakt@premiumsound.pl

  • Historia ceny
  • szt.
  • 3 795,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

HiFiMAN HE-R9 Wired

Przewodowe, audiofilskie słuchawki dynamiczne, zamknięte

HiFiMAN HE-R9 przewodowe referencyjne słuchawki dynamiczne zamknięte

HiFiMAN HE-R9 to, kolejna po modelu R-10D, propozycja referencyjnych zamkniętych słuchawek dynamicznych od uznanego producenta audiofilskich rozwiązań. HE-R9 łączy w sobie doskonałe parametry techniczne, wysoki poziom muzykalności i niezwykły design. Słuchawki oferowane są w dwóch wariantach – przewodowej, czyli „Wired” oraz bezprzewodowej, z opcjonalnym modułem Blumini R2R, który zastosowano wcześniej także m.in. w słuchawkach HiFiMAN Deva Pro. 

HiFiMAN HE-R9 to referencyjne słuchawki dynamiczne, w których nie zabrakło sprawdzonej, topowej technologii Topology Diaphragm. Kluczową rolę w jej opracowaniu odegrała praca doktorska Dr Fang Bian, założyciela firmy HiFiMAN, w której wykazał, że staranne uformowane nanocząsteczkowe struktury na powierzchni membrany pozwalają na otrzymanie unikalnych parametrów akustycznych. 

Przetworniki dynamiczne umieszczono wewnątrz stylowych, bordowych, zamkniętych muszli, wykonanych z gładkiego tworzywa sztucznego. Duża przestrzeń wewnątrz muszli, zapewnia objętość i „oddech” przetwornikom, zwiększając ich możliwości dźwiękowe.

Do modelu HiFiMAN R9 można dołączyć niezwykle wydajny adapter Bluemini R2R, który pozwoli na nawet do 8 godzin bezprzewodowego słuchania muzyki w oparciu o interfejs Bluetooth 5.0. Dzięki temu, że obsługuje kodeki AAC, aptX, aptX HD i LDAC, nie musimy rezygnować z wysokiej jakości dźwięku. Bluemini posiada pojedynczy przycisk, diodę oraz gniazdo USB-C, które służy zarówno do ładowania, jak i transmisji muzyki za pomocą prawie 2-metrowego kabla USB (w zestawie). 

Po obu stronach znajdziemy gniazda 3.5mm, z czego lewe wykonano w standardzie TRRS, co umożliwia wpięcie jednostronnego kabla zbalansowanego 3,5 mm. Tam też możemy wpiąć adapter Bluetooth Bluemini R2R (do nabycia osobno), który jest jednocześnie wzmacniaczem, przetwornikiem cyfrowo-analogowym z wejściem USB-DAC oraz baterią. Słuchawek można używać także z dwustronnym niezbalansowanym kablem 3.5mm

Wygodna konstrukcja słuchawek łączy w sobie lekkość i delikatność z wytrzymałością i solidnością, a przy tym zaprojektowana jest tak, by przekazać szczegóły i muzykalność, która nie ma sobie równych na rynku. Nausznice zamocowano na pałąku za pomocą metalowych uchwytów, które pozwalają na dopasowanie w pionie oraz poziomie, a także służą do regulacji długości pałąka.

Zewnętrzna część pałąka pokryta jest wysokiej jakości skórą, która zapewnia komfort użytkowania oraz elegancki wygląd. Wewnątrz znajduje się pianka z pamięcią kształtu, która umożliwia jak najwygodniejsze dopasowanie i elastyczność. Sam szkielet pałąka wykonany jest z litej stali.

Specyfikacja słuchawek HiFiMAN HE-R9
Pasmo przenoszenia: 15 Hz-35 kHz
Impedancja: 32 Ω 
Czułość: 100 dB 
Waga: 328 g 
Zbalansowane gniazdo 3,5 mm po lewej stronie

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany, objęty 24-miesięczną gwarancją polskiego dystrybutora.

 

Specyfikacja techniczna

Przetworniki:  Dynamiczne
Obudowa:  Zamknięte
Impedancja:  32 Ω
Skuteczność:  100dB
Pasmo przenoszenia:  15Hz -35kHz
Złącze słuchawkowe:  3.5mm gniazdo mini Jack zbalansowane
Asymetryczny kabel: TAK
Typ wtyku: Prosty
Regulacja głośności: NIE
Mikrofon: NIE
Etui ochronne: TAK
Redukcja szumów: NIE
Obrotowa słuchawka: NIE
Przewód do słuchawki: Lewa
Składane: NIE
:: membrana o grubości 1 nanometra - 0.000001mm
:: nanometer-thick diaphragm
:: zaawansowana konstrukcja przetwornika
:: ultrakomfortowa konstrukcja pałąka
Waga bez kabla: 328g
Gwarancja: 24 miesiące