Harmonix X-DC350M2R Studio Master

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Hijiri - Harmonix
  • Dostępność: Na miejscu. Na miejscu.
  • szt.
  • 5 790,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Harmonix X-DC350M2R Studio Master - kabel zasilający z Japonii.

X-DC350M2R - przewód zasilający, high end.

Kable sieciowe Państwa systemów audio, są jak tętnice w ciele. Jeśli tętnice mają problemy to całe ciało jest chore. Podobnie w kablach sieciowych, jeśli docierają do nich zakłócenia elektromagnetyczne i radiowe, to dźwięk całego systemu się pogarsza. Przez lata inżynierowie Harmonixa badali materiały izolacyjne i metody konstrukcji, odkrywając zasady rządzące efektywną konduktancją i płynnym przepływem elektronów w kablach.

Kable sieciowe Harmonix X-DC2 oraz Studio Master są rezultatem tych badań. Nie wywołują żadnych zakłóceń tylko dają Państwu dźwięk zapierający dech w piersiach, czysty i bardziej dynamiczny i żywy niż to jest możliwe z jakimkolwiek innym kablem. Ostrość wysokich tonów się zmniejsza, nuty stają się czystsze i bardziej zdefiniowane, wzrasta jakość dźwięku i nabywa on organicznej elegancji. Nie dziwi więc, że znani na całym świecie inżynierowie dźwięku nazywają X-DC “Studio Master” najlepszym kablem jakiego używali. JVC używa ich w swoim studio XRCD, tam gdzie nagrywa się płyty CD referencyjnej jakości. Po prostu trzeba je wypróbować! Będziecie Państwo zadziwieni.

X-DC350M2R

Minęło już 10 lat, odkąd na rynku pojawił się X-DC Studio Master. Przez 10 lat swojego istnienia wielokrotnie był usprawniany. Zgodnie z potrzebami miłośników muzyki i cyklu życia produktu X-DC Studio Master został poważnie poprawiony. Jednocześnie opracowano go z myślą o jak najlepszej jakości za jak najniższą cenę i nie ma on w tym zakresie żadnej konkurencji.

Nowy X-DC350M2R jest bardzo wierny konduktancji. Przekazuje więcej dynamiki, więcej informacji, ma lepszy balans tonalny, lepszą czystość dźwięku i szersze pasmo przenoszenia. Wspaniały dźwięk, powstający dzięki X-DC350M2R będzie tak przyjemny dla Państwa uszu jak jeszcze nigdy dotąd.

Dodatkowo do naszej opatentowanej technologii kontroli rezonansów Harmonix, kable są wyposażone we wtyki firmy WattGate z rodowanymi kontaktami.

Wiele firm przyciąga klientów pięknymi sformułowaniami w katalogach, ale X-DC350M2R jest naprawdę najlepszym kablem sieciowym jaki możecie Państwo kupić.

    Przewodnik: Nowo opracowany, z miedzi OFC, kierunkowy
    Wtyki: WATTGATE 350i-RH + 330i-RH lub 390i-RH Schuko
    Dostępne długości: 1m, 1.5m, 2m, 2.5m, 3m

Harmonix X-DC350M2R

"Model X-DC350M2R, w kwestii brzmienia, łączy w jedną spójną całość wiele zalet i cech charakterystycznych dla topowych konstrukcji innych producentów. Niegdyś olbrzymie wrażenie zrobił na mnie kabel Valhalla marki Nordost. Wpięcie go do jakiegokolwiek systemu, obojętnie czy była to elektronika z półki średniej, wyższej czy też hi-end, powodowało zmiany w brzmieniu takie, jakby ktoś mocno zaingerował w system, zmieniając odtwarzacz, wzmacniacz czy nawet kolumny. Poprawa dotyczyła rytmiki, konturów ilości słyszalnych detali. Podpinając do systemu kabel Harmonix, doznałem podobnych odczuć, z tą różnicą, że japońska sieciówka okazała się bardziej subtelna, ale jednocześnie otwierająca każdy dźwięk w samej jego istocie. Niewiarygodne jest to, jak X-DC350M2R potrafi odkryć przed słuchaczem mnóstwo drobniutkich dźwięków. Jednocześnie robi to w sposób nienachalny i bez przesadnej klinicznej precyzji. Niezależnie czy ów kabel łączyłem z odtwarzaczem CD, czy wzmacniaczem, zawsze miałem wrażenie, że brzmienie w znacznym stopniu zyskuje na swobodzie dynamicznej, jest więcej oddechu w poszczególnych zakresach częstotliwości i precyzyjniej kreślonej przestrzeni. Najwięcej zmian pod względem rozdzielczości i selektywności słychać w górnym skraju pasma i w średnicy. Natomiast zakres niskich tonów zyskuje na głębi ibarwie. Harmonix nie dokłada od siebie żadnych elementów mających wyraźny wpływ na kształtowanie brzmienia, a pozwala uwolnić się muzyce w najbardziej zbliżonej formie do jej naturalnego rysunku. Jest to też jeden znaj-bardziej muzykalnych kabli, jakie miałem okazję ostatnio odsłuchać." - HiFiChoice

Harmonix X-DC350M2R

"Powtórzę: brzmienie urządzeń z kablem Harmonixa jest bardzo „gęste” i dość ciepłe. Choć porównując go z kablem odniesienia, moją referencją, Acrolinkiem Mexcel 7N-PC9300, słychać, że Harmonix gra węższym pasmem, skupionym bardziej na środku i że punkt ciężkości jest w nim nieco przeniesiony do góry. Ale nie z płytami XRCD24.
W ich przypadku dostałem perfekcyjne połączenie barwy, gęstości i rozdzielczości. Selektywność nie jest najmocniejszym punktem tego kabla, w czym przypomina to, co słyszę na co dzień z Harbethów M40.1. Myślę, że to również bardzo zbliżony opis do tego, w jaki sposób opisywałem brzmienie przywołanych płyt. Miałem swego rodzaju „continuum” brzmienia, bez podziałów na podzakresy, nie zwracałem uwagi na szczegóły, bo ważniejszy był ogół. W tym przypadku wcale nie uważałem, że góra jest lekko wycofana. Z tymi płytami i z tym kablem dźwięk miał rozmach i był bardzo dobrze „ułożony”. Gęsta, nasycona średnica nie przeszkadzała pokazać blach, kontrabasu itp. Świetnie słychać też było to, co powtórzyło się i przy wszystkich innych nagraniach – dbałość o oddanie najbliższego otoczenia akustycznego instrumentów i głosów." - Highfidelity

Zdjęcia dzięki Highfidelity.