Harmonix X-DC2

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Hijiri - Harmonix
  • Dostępność: Na miejscu. Na miejscu.
  • szt.
  • 3 690,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Harmonix X-DC2 - przewód zasilający klasy hi-end prosto z Japonii.

Kabel sieciowy X-DC2 Kable sieciowe w waszym systemie to jakby tętnice w waszym ciele. Jeśli tętnice mają problemy, to całe ciało to odczuwa. Podobnie jeśli na kablach sieciowych są zakłócenia elektromagnetyczne i RF to spada jakość dźwięku całego systemu audio. Od lat inżynierowie Harmonixa studiowali materiały izolacyjne i konstrukcje kabli, odkrywszy jakie prawa rządzą efektywnością przepływów i gładkością przenoszenia elektronów. Kable Harmonix X-DC2 i Studio Master są rezultatem tych badań.

Kabel sieciowy X-DC2

Kable sieciowe w waszym systemie to jakby tętnice w waszym ciele. Jeśli tętnice mają problemy, to całe ciało to odczuwa. Podobnie jeśli na kablach sieciowych są zakłócenia elektromagnetyczne i RF to spada jakość dźwięku całego systemu audio. Od lat inżynierowie Harmonixa studiowali materiały izolacyjne i konstrukcje kabli, odkrywszy jakie prawa rządzą efektywnością przepływów i gładkością przenoszenia elektronów.
Kable Harmonix X-DC2 i Studio Master są rezultatem tych nieustających badań. Nie powodują żadnych zakłóceń - tylko dają wam zapierający dech w piersiach, czysty dźwięk, bardziej dynamiczny i przypominający dźwięk na żywo niż z jakimikolwiek innymi kablami. Ostrość wysokich tonów znika, nuty stają się czystsze i bardziej wyraźne, dźwięk jest bardziej organicznie elegancki. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że kable te zostały nazwane „Studio Master" przez inżynierów dźwięku, i określone jako najlepsze jakich używali. JVC używa ich w swoim studio nagrań do masteringu XRCD, tam gdzie powstają najlepsze płyty CD. Wypróbujcie je! Będziecie zadziwieni.

Dane techniczne:
・ Przewód: Nowo opracowany i kierunkowy OFC
・ Wtyk: FURUTECH FI-25M(R) (wtyki FURUTECH Schuko i UK są dostępne na zamówienie)
・ Wtyk IEC: FURUTECH Fl-15E(R)
・ Długości: 1m, 1.5m, 2m, 2.5m, 3m