Fidata HFU2 - przewód USB 1m, HighEnd

  • szt.
  • 1 590,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Fidata HFU2 - interkonekt cyfrowy, przewód USB 1m.

Fidata HFU2 - interkonekt cyfrowy, przewód USB.

"Fidata HFU2 to doskonały dowód na to, że wbrew ogólnemu trendowi wpychania komponentów audio do kategorii produktów luksusowych przez stosowne ich wycenianie, da się zrobić produkt w relatywnie rozsądnej cenie. Wprawdzie nie jest to najlepszy znany mi kabel USB, bo uważam, że to miano należy do naszego rodzimego produktu firmy StavEssence, ale to produkt z zupełnie innej półki cenowej. Niemniej wśród znanych mi rozsądnie wycenionych konkurentów Fidata wyróżnia się zdecydowanie na plus.

Kabel Fidaty to wyjątkowo przestrzenna i plastyczna prezentacja, duże, precyzyjnie rysowane źródła pozorne, ekspansywna w każdym z trzech kierunków scena i ogólne wrażenie naturalności wydarzeń rozgrywających się przed słuchaczem.

To kabel USB dla tych, którzy potrzebują solidnego produktu, który nie będzie (prawie) niczego dodawał od siebie, czy upiększał, ale zagwarantuje niezakłócony transfer sygnału wysokiej jakości, jeśli tylko takowy otrzyma. Z nim w torze, jeśli tylko nie zawiodą pozostałe komponenty, powinniście usłyszeć otwarty, transparentny, bogaty w informacje dźwięk o wysokiej energii.

Czarne tło i znikomy poziom szumów (zakłóceń) dołożą swoją cegiełkę do żywej, raczej neutralnej, ale jednocześnie naturalnej, wciągającej i niemęczącej prezentacji, której można słuchać godzinami. Są lepsze kable, ale kosztują kilka razy więcej. W większości systemów Fidata HFU2 sprawdzi się doskonale i pozwoli zaoszczędzić pieniądze na inne przyjemności. Chyba, że szukacie kabla do kształtowania dźwięku w innym kierunku, niż to robią połączone nim komponenty, ale w tym japoński produkt Wam raczej nie pomoże." - www.hfc.com.pl

 

  • Średnica przewodnika: sygnałowy: 24AWG/zasilający:20AWG
  • Terminacja: wtyka USB typ A/wtyk USB typ B, pozłacane, obudowy z aluminium
  • Przewodnik: posrebrzana miedź beztlenowa
  • Dostępne długości: 1, 2, 3m