Cardas IRIDIUM INTERCONNECT RCA

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Cardas Audio
  • Dostępność: Na miejscu. Na miejscu.
  • szt.
  • 1 350,00 zł / szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Cardas Iridium RCA - interkonekt analogowy, wtyki RCA.

"Niedrogie Cardasy nikomu nie sprawią zawodu. To kable, które w udany sposób łączą w sobie cechy wymagane na każdym poziomie cenowym, ale też takie, bez których nie ma prawdziwego high-endu. To oczywiście początek drogi, a nie jej koniec, kompromisy są więc czytelne. Jak w każdym dobrym produkcie służą one jednak zbudowaniu czegoś więcej, „większemu dobru”, jeśli tak mogę powiedzieć.

Interkonekt podkręca atmosferę grania, przynosząc wyjątkowo dobrą dynamikę. Spodoba się to każdemu, kto ma w głowie dźwięk grania na żywo i któremu owego nieskrępowanego „uderzenia” brakuje w domu. Nie będzie to przeniesienie 1:1, ale wrażenie, jakie wyniesiemy z odsłuchu płyty z systemem, w którym jest interkonekt Iridium będzie w nas budziło same pozytywne uczucia." - highfidelity.pl

 

 

Interkonekt Cardas Iridium zbudowano w oparciu o konfigurację zwaną star-quad z czterema wiązkami przewodników Litz w układzie złotego podziału. Przewody otrzymały także ekranowanie. Efektem budowy jest nieco większa średnica końcowa, jednak ze względu na zastosowane materiały wzrósł poziom elastyczności. Standardowo interkonekty zakończone będą wtykami Cardas GRMO, ale przewody Iridium także będą oferowane z konfekcją XLR, z wykorzystaniem wtyków Neutrik, oraz DIN i RCA w wersji phono.