Cardas CROSS INTERCONNECT RCA

  • szt.
  • 2 490,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue


Cardas Cross Interconnect - interkonekt, wtyki RCA

"Interkonekt Clear jest kontynuacją mojej drogi do kabla idealnego. Geometria kabla Clear jest podobna do Golden Reference. Clear wykorzystuje obecnie najlepsze izolatory i metale. Jego konstrukcja składa się z dwóch bardzo cienkich okrągłych wiązek przewodników. Clear to moja wizja idealnej geometrii. Był to mój najważniejszy projekt. Wszelkie udoskonalenia metali i badania ich zachowania znalazły swoje odzwierciedlenie w tym kablu, co pozwoliło na jego ewolucję do poziomu, którego nawet sobie nie wyobrażałem. Badania elementarnych powiązań pomiędzy przewodnikami i izolatorami doprowadziły mnie do nowej granicy zrozumienia i zaowocowały patentem, ale to właśnie dramatyczne wyciszenie kabla i kompletnie niewyobrażalna głębokość i czystość dźwięku była największą nagrodą. Clear jest moim najtrwalszym dziełem" - George Cardas

Konstrukcja przewodu:

Żyły: Miedź beztlenowa klasy 1 o czystości 99,9999 % z bezbarwną powłoką SPN (Litz), zróżnicowane średnice przewodników zachowujące zasadę złotego podziału. Geometria warstw typu cross-field, izolowanych w powłoce z PFA.
Geometria: Cztery ekranowane żyły w układzie Star-Quad. Poliuretanowe rurki wypełnione powietrzem zostały owinięte taśmą teflonową w celu oddzielenia spiralnego ekranu z miedzi pokrytej cyną i żyły ciągłości od żył sygnałowych.
Średnica wg AWG: 4x20,5 AWG
Średnica zewnętrzna: 0,448”/11,37mm