Cardas Clear High Speed USB

  • szt.
  • 2 450,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

Cardas Clear High Speed USB  - przewód cyfrowy

Kabel Clear High Speed Serial Buss stworzono w ten sposób, że do kabla Clear Serial Buss USB dodano specjalny wysokowydajny kabel danych z wykorzystaniem posrebrzanych żył. Każda para żył w obu kablach jest ekranowana oddzielnie, w dodatku każdy kabel posiada własny podwójny ekran.

To premiowy kabel USB poprawiający obrazowanie Twojego cyfrowego systemu i nadający mu głębię i realizm. Zauważalna poprawa w stosunku do naszego i tak już bardzo wydajnego kabla Clear Serial Buss. Kabel Clear High Speed Serial Buss USB jest idealny do słuchania cyfrowego dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

Standardowe zakończenia: USB A i USB B

Konstrukcja kabla
Żyły: Rdzeń kevlarowy z dopasowaną prędkością propagacji (Matched Propagation), miedź beztlenowa bardzo wysokiej klasy 1 o czystości 99,9999 % z bezbarwną powłoką SPN (Litz), zróżnicowane średnice przewodników zachowujące zasadę złotego podziału. Geometria warstw typu cross-field, izolowanych w ultra cienkiej, wytłaczanej powłoce teflonowej. Przewody do transmisji danych z rdzeniem z posrebrzanej miedzi.

Geometria: Osiem żył w podwójnie asymetrycznym układzie star-quad. Żyły przenoszące sygnał stanowią ekranowaną skrętkę dwużyłową. Żyły zasilania i sygnału są owinięte taśmą PFA. Ekran zewnętrzny stanowi aluminium/mylar, ocynowana miedź i drut nawojowy. Powłoka zewnętrzna wykonana z kauczuku termoplastycznego.

Średnica wg AWG: 2x25,5 AWG + 2x21,5 AWG + 23,5 AWG + 30 AWG
Średnica zewnętrzna: w przybliżeniu 0,453”/11,50mm