Cambridge Audio EVO 75 - wzmacniacz All-in-One

 • szt.
 • 8 990,00 zł / szt.
 • Niedostępny
 • Oblicz_raty_duckblue

Cambridge Audio EVO 75 - wzmacniacz zintegrowany, system All-in-One

EVO - Ewolucja Hi-Fi. Ewolucja oznacza przemianę. Ewolucja oznacza doskonalenie. Ewolucja oznacza postęp. W Cambridge Audio oznacza to, że sprzęt hi-fi jest gotowy na dzisiaj, wpasowuje się w Twój styl życia i wygląda tak dobrze, jak brzmi. Oznacza to przejęcie ponad 50-letniego doświadczenia w dziedzinie audio i umieszczenie go w jednym rewolucyjnym produkcie. To znaczy Evo. Opracowaliśmy Evo, abyś mógł cieszyć się tym, co najlepsze z obu światów. Możesz cieszyć się naszym niesamowitym, pełnym dźwiękiem hi-fi, z całą jego precyzją, skalą i emocjonalną ekspresją. Ale możesz również cieszyć się tą niezwykłą jakością dźwięku z kompaktowego, wygodnego i ładnie wyglądającego systemu typu „wszystko w jednym”. Evo to ogromny krok naprzód.

Cambridge Audio EVO 150 

Minimalistyczny, ponadczasowy design - Kiedy Ged Martin usiadł w naszym londyńskim studio, aby zaprojektować Evo, był zdeterminowany, aby naszkicować projekt produktu, który przetrwa wiele lat. Ged wie, że prostota jest najbardziej eleganckim aspektem wzornictwa przemysłowego, a Evo demonstruje swoje mistrzostwo formy i linii. Zaprojektował produkt, który wygląda klasycznie i ponadczasowo.

Cambridge Audio - Seria evo - Konfigurowalne panele - Wybór paneli bocznych w zestawie. Nasza historia zaczęła się od kultowego wzmacniacza P40. Tak więc, wykorzystując jako inspirację drewniane wykończenie modelu P40, Ged włączył do swojego eleganckiego projektu piękne, dotykowe panele boczne z orzecha włoskiego. Wykorzystanie materiałów najwyższej jakości w Evo obejmuje wybór paneli bocznych, zaprojektowanych w celu podkreślenia ponadczasowej prostoty projektu Evo i uzupełnienia Twojego stylu życia.

Cambridge Audio - seria evo - Dziedzictwo i ewolucja hi-fi. Od ponad 50 lat projektujemy i budujemy wyjątkowy sprzęt audio. W tym czasie moda w hi-fi zmieniła się tak samo, jak moda w muzyce – ale zawsze byliśmy w czołówce. Uważamy więc, że Evo to nie tylko najlepiej brzmiący odtwarzacz typu „wszystko w jednym”, jaki można kupić, jego konstrukcja wybiega w przyszłość, jednocześnie uznając naszą bogatą spuściznę.

Wysokiej jakości dźwięk hi-fi - Zarówno Evo 150, jak i Evo 75 wykorzystują rewolucyjne wzmocnienie Hypex NCore klasy D – jego moc znamionowa wynosi 150 watów na kanał w Evo 150 i 75 watów na kanał w Evo 75. Dopóki Hypex NCore nie zmienił układów, wzmocnienie klasy D polegało tylko na zwartości i wydajności prądowej - ale Hypex NCore oferuje również oczywistą wyższość, jeśli chodzi o czystość, rozdzielczość i całkowitą muzykalność. Dzięki temu ​​Evo jest tak przyjemny i wciągający podczas odsłuchu. 

Zestrojone w Londynie - Nawet najlepsze komponenty same w sobie nie grają niesamowitego dźwięku. Nasz zespół inżynierów spędził setki godzin w naszym londyńskim laboratorium, analizując każdy szczegół sposobu, w jaki Evo tworzy muzykę, aż byli w pełni usatysfakcjonowani. Ponieważ jeśli nasi inżynierowie nie będą zadowoleni, nie sądzą, że Ty będziesz.

Cambridge Audio EVO - wbudowany evo StreamMagic. Wygoda strumieniowania muzyki jest oczywista – ale jeśli nie brzmi to świetnie, to po co? Nasi inżynierowie zaprojektowali StreamMagic, aby był najlepiej brzmiącą platformą strumieniową na rynku – i 10 lat po jej rozwoju, jest to dokładnie to, co myślimy, że jest. StreamMagic nieustannie ewoluuje, aby akceptować nowe formaty i usługi, co oznacza, że ​​zawsze powinien być idealnym sposobem na strumieniowe przesyłanie muzyki cyfrowej.

Najwyższa dostępna jakość dla każdej usługi - Nie ma znaczenia, w jaki sposób uzyskujesz dostęp do cyfrowych plików audio — najnowsza generacja nagradzanej platformy StreamMagic sprawia, że ​​brzmią one lepiej niż kiedykolwiek. Obsługiwany jest każdy aktualny format, od Roon po TIDAL Masters z obsługą MQA, Spotify Connect, Apple AirPlay 2, Chromecast i Qobuz. StreamMagic jest również gotowy na dostosowanie się do wszystkiego, co przyniesie przyszłość.

Cambridge Audio EVO - specyfikacja techniczna:

 • Moc wzmacniacza: 2 x 75W
 • Typ wzmacniacza: klasa D (Hypex NCore)
 • Wyświetlacz LCD: 6,8 cala
 • Łączność bezprzewodowa: Wifi, Bluetooth
 • Funkcje sieciowe: Airplay2, Roon Ready, Tidal Connect, Spotify Connect, Chromecast, DLNA, radio internetowe
 • Wejścia: 1x RCA,1 x optyczne, 1x koaksjalne, HDMI ARC,
 • Wyjścia: słuchawkowe 3,5mm, pojedyncze terminale głośnikowe
 • Wsparcie dla Tidal MQA
 • Podwójne pokrętło sterowania znane z topowej serii Edge.
 • Wykończenia boków w zestawie: orzech oraz czarny
 • Wifi: 2,4 GHz i 5 GHz
 • Maksymalny pobór mocy: 400W
 • Wymiary: 305mm x 305mm x 90mm
 • Waga: 5 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Cambridge Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.