Warsztaty Gramofonowe w 4HiFi w Gliwicach

25-02-2020

Warsztaty Gramofonowe w Gliwicach w siedzibie 4HiFi.

Warsztaty gramofonowe

W ostatni weekend, a dokładnie 21 i 22 lutego, mieliśmy okazję współorganizować i uczestniczyć w ciekawym wydarzeniu jakim były Warsztaty Gramofonowe w 4HiFi w Gliwicach.

Głównym prowadzącym warsztaty był Robert Rolof, konstruktor i właściciel Rolof Audio. Do teraz jesteśmy pod wrażeniem ogromu wiedzy i umiejętności dzielenia się nią z szeroko zgromadzoną publicznością. Panie Robercie, kłaniamy się nisko.

Całą imprezę uważamy za bardzo udaną i z pewnością z tymi samymi firmami i osobami, będziemy chcieli zrobić jej edycję pomorską, trójmiejską.

Szczególne podziękowania i gratulacje za doskonałą organizację całego przedsięwzięcia kierujemy do firmy 4HiFi i jej prezesa Jana Grzybickiego, znanego szerzej jako Jan Ek, który wraz ze współpracownikami wyśmienicie wszystko przygotował. Dziękujemy również firmom Audio Atelier za genialne płyty winylowe Harmonix, KaapVino za przepyszne wina z Południowej Afryki, które ubogaciły dyskusje o audio, oraz Pello Caffe za cudowną, aromatyczną kawę, dzięki której wszyscy uczestnicy i sam prowadzący zachowali bystrość umysłu.

Wszystkie te osoby i firmy spowodowały, że imprezę możemy uznać za bardzo udaną. Dziękujemy i do zobaczenia wkrótce, na kolejnej edycji Warsztatów.

Specjalne podziękowania dla zaprzyjaźnionych z nami redakcji, których przedstawiciele byli tam z nami i relacjonowali wszystko dla nieobecnych. Kolejność alfabetyczna: AudioMuzoFans, HiFiClass, Wstereo.
Do zobaczenia i usłyszenia na kolejnej edycji. Przede wszystkim dobre brzmienie!!!

Na razie krótki film od naszego patrona medialnego HiFi Class, a wkrótce postaramy się pokazać więcej zdjęć i dodać do nich opis.

 

Podobne warsztaty organizowaliśmy już parę lat temu w Trójmieście i cieszyły się sporym zainteresowaniem. Wkrótce zamierzamy zrobić kolejną edycję w Gdańsku lub w Sopocie. Jeżeli jesteście zainteresowani, uważacie że to dobry pomysł i chętnie weźmiecie w nich udział, to prosimy piszcie do nas o tym na nasz adres mailowy lub na profilu Facebook