Nagrody EISA 2017 - 2018 przyznane

15-08-2017

EISA - czyli Europejskie Stowarzyszenie Technik Audiowizualnych, jak co roku, w połowie sierpnia podaje do publicznej wiadomości listę produktów, które według ich oceny, zasługują na szczególną uwagę konsumentów. Nagrody przyznawane są w kilku kategoriach, ale nas najbardziej interesują dwie: Hi-FI, KINO DOMOWE i ewentualnie URZĄDZENIA PRZENOŚNE dla lubiących muzykę w podróży. Warto mieć oczywiście świadomość, że przyznanie takiej nagrody wcale nie oznacza iż dany produkt jest najlepszy także dla nas. Cudów nie ma, tzn. zdarzają się często w świecie marketingu i reklamy, ale raczej nie zwykłym śmiertelnikom kupującym polecane przez nich produkty. Dlatego, tak jak zawsze zalecamy przy zakupie sprzętu audio wybór własnymi uszami, a wszelkie nagrody, rekomendacje itd, radzimy traktować tylko jako drogowskaz, a nie wyrocznię. 

Spośród nagrodzonych w tym roku, chcemy jednak zwrócić uwagę na produkty, które według nas szczególnie zasługują na wyróżnienie. Z pewnością nie są to urządzenia idealne dla każdego jak chciałby ich producent, ale ze względu na swoją funkcjonalność, jakość wykonania i brzmienie które oferują, zdecydowanie warto się nimi zainteresować.

 

Hegel Rost - wzmacniacz zintegrowany, stereo, z funkcjami sieciowymi.

Hegel Rost Eisa Awards wzmacniacz

 

"Nie daj się zmylić niepozornej, niskiej obudowie; oto wzmacniacz o żywym, ekspresyjnym dźwięku, który podłączysz do szerokiej gamy źródeł. Opatentowany przez Hegla układ SoundEngine zapewnia bezwzględnie czysty wgląd w muzykę, dostarczając moc wystarczającą, aby współpracować z większością kolumn głośnikowych. Wbudowany przetwornik C/A, doposażony w system AirPlay, wejście USB i funkcję DLNA, otwiera możliwość ściągania muzyki prosto z sieci. Bazując na protokole komunikacji IP, w przejrzysty sposób wspiera systemy automatyki domowej. Elegancki, ergonomiczny, nowoczesny. Dla audiofila, i nie tylko".

SUPER OFERTA OGRANICZONA CZASOWO. KLIKNIJ!!!

KEF LS50 Wireless - aktywne kolumny bezprzewodowe

KEF LS50 Wireless

 

"Uniwersalny, zintegrowany, aktywny głośnik LS50 Wireless ściąga muzykę z sieci, jest kompatybilny z serwisem Tidal i systemem Bluetooth aptX, odtwarza materiał hi-res do 192 kHz/24 bit przez wejście USB; do wykorzystania jest też wejście optyczne i parka RCA. System wzmacniaczy o łącznej mocy 230 W jest wydajny i wyrafinowany (różnego typu układy dla sekcji nisko-średniotonowej i wysokotonowej), podobnie jak sam układ przetworników – dwudrożny, koncentryczny Uni-Q, – zapewniający szeroką i stabilną scenę stereofoniczną. Nowa konstrukcja przenosi brzmieniową klasę i talenty nagrodzonego już modelu LS50 (pierwszej, pasywnej wersji) do świata bezprzewodowego".

 

Wszystkie nagrodzone produkty - https://www.eisa.eu/awards/hi-fi-pl/?lang=pl