Multimedialny kombajn Rose RS201E - recenzja

27-02-2021

"...ROSE RS201E da się polubić od pierwszych chwil. Szybkość działania przypomina tablet z iOS, zapomnijcie (wielu nie uwierzy) o takich rzeczach jak np.: zawieszanie się systemu. Design nie pozwala przejść obojętnie, a sam wyświetlacz wygląda obłędnie.

Rose RS201E Ton i Nuta

Wady? Za jednej strony mogłaby taką wadą być cena urządzenia. Z drugiej strony zapomnijcie, by konkurencja dała Wam tyle możliwości w jednym urządzeniu. Często All in One wydając się sprzętem do wszystkiego (ale przy okazji także do niczego, czego dowodem jest często życie. Tutaj nie bez powodu RS201E nazwane zostało przez twórców jako Professional HiFi Media Player. Nie ma tutaj nawet odrobiny przesady w tym określeniu.

Polecamy RS201E tym, którzy w swoim salonie chcą mieć urządzenie ładne, przyciągające wzrok, służące jako centrum multimedialne i przed którym stawiane są konkretne, lecz nie przesadzone wymagania (moc, współpraca ze wszystkimi głośnikami). Otrzymacie w 100% to wszystko plus pewność, że komuś wreszcie udało się zmusić androida do stabilnej, szybkiej pracy..." - cała recenzja na www.toninuta.pl 

Link do urządzenia ROSE RS201E