AudioSolutions i Hegel na Stadionie Narodowym - Audio Video Show 2018

09-11-2018

Audio Video Show 2018 - w tym roku, podczas AVS 2018 zapraszamy do naszej sali 137 na Stadionie Narodowym.

Razem z firmą Camax, zaprezentujemy kilka gorących nowości:

AudioSolutions Figaro L na AVS 2018

Swoją oficjalną, polską premierę będzie miała nowa linia kolumn Figaro, od Audio Solutions. Będą grały w naszej sali razem z gorącą nowością z Norwegii, czyli referencyjnym wzmacniaczem zintegrowanym Hegel H590.

Dodatkowo atrakcją, będą kolumny Audio Solutions Vantage S Anniversary Edition, które specjalnie na to wydarzenie przywiezie właściciel i główny konstruktor tej litewskiej firmy, Gediminas Gaidelis. Będzie on obecny na naszym stoisku podczas trzech dni targów, dlatego serdecznie zapraszamy na spotkanie również z nim.

Vantage S Anniversary Edition

Jako sprzęt towarzyszący, będzie można na naszym stoisku zobaczyć i usłyszeć urządzenia Rockna Audio, oraz stoliki i akcesoria szwedzkiej firmy Solid Tech. Okablowanie i akcesoria zasilające będzie pochodziło od firm Harmonix, HijiRi, ISOL8, Tellurium_Q

Rockna Audio Wavedream DAC

W sobotę o godzinie 19.00 planujemy w naszej sali przeprowadzić zamknięte warsztaty, które poprowadzi Pan Wojciech Pacuła z magazynu HighFidelity.pl. Pan Wojciech opowie o Briphonic, czyli poznamy, przynajmniej częściowo tajniki warsztatu japońskiej firmy Briphonic i posłuchamy wraz z państwem płyt Master Glass CD-R kosztujących po 5000 zł za sztukę, porównując je do złotych wersji Master CD-R oraz zwykłych płyt CD. A to wszystko w towarzystwie plików PCM 24/192 i DSD!

Briphonic - HighFidelity.pl

Wejście na warsztaty, ze względu na komfort odsłuchu będzie limitowane i możliwe tylko na zaproszenie. Jak zdobyć takie zaproszenie, dowiecie się Państwo wkrótce na naszym fanpage na Facebook pod tym linkiem - Premium Sound na Audio Video Show

SERDECZNIE ZAPRASZAMY