Billy Joel - Turnstiles LP

  • szt.
  • 199,00 zł / szt.
  • Niedostępny

Billy Joel - Turnstiles (Numbered180G LP) LMF350  - płyta winylowa


MoFi GAIN 2™ Ultra

GAIN2 Ultra Analog™ to specjalnie opracowany system nacinający matryce zaprojektowany i zbudowany przez cenionego projektanta, geniusza w swoim fachu - Tima De Paravicini oraz Stana Rickera, jednego z „ojców założycieli” Mobile Fidelity Sound Labs oraz przez wiele lat naszego wybitnego realizatora nagrań.

System GAIN2 Ultra Analog™ to system składający się z magnetofonu szpulowego Studer z modyfikowaną elektroniką oraz wzmacniaczy nacinających obsługujących głowicę Ortofona na maszynie nacinającej Neumann VMS-70.

Po pierwsze i najważniejsze - zawsze korzystamy z pierwszej generacji oryginalnych taśm matek jako materiału dla naszych wydań. Następnie odtwarzamy je na połowie oryginalnej prędkości poprzez GAIN 2 Ultra Analog™ system aby wydobyć z nich maksimum informacji muzycznej. Nasze płyty są nacinane w specjalnym procesie, który przekazuje transjenty zawarte w sygnale muzycznym. Dbamy o jakość stempli, dlatego też wykonujemy ściśle określoną liczbę tłoczeń danego wydania. Dzięki temu każde wydanie jest nie tylko skarbem dla kolekcjonera, ale również gwarantuje doskonałą jakość brzmienia.

Jak można sobie wyobrazić, wszystkie nasze prace są niezwykle kosztowne, czasochłonne, wymagają zaawansowanych technologii oraz mnóstwa pracy z pełnym zaangażowaniem. Wprowadzenie GAIN 2 Ultra Analog™ system utrzymuje Mobile Fidelity Sound Lab na pozycji lidera pośród światowych wytwórni płytowych. Dla nas pasja do muzyki w połączeniu z niezwykłą jakością dźwięku liczą się najbardziej.

Amerykański piosenkarz, muzyk rockowy i kompozytor muzyki popularnej i poważnej. Od dziecka był związany z muzyką. Początek solowej kariery w 1972 albumem Cold Spring Harbour. Jego pierwszy wielki przebój to utwór Piano Man - ballada z 1973.

Joel zakończył oficjalnie swą karierę w 1997 roku ogłaszając, że od tej pory poświęca się kompozycji utworów fortepianowych. Mimo oficjalnego odejścia z rockowych estrad Joel powracał na scenę kilka razy z okazji koncertów "face-to-face" z Eltonem Johnem, a także po zamachach na Nowy Jork we wrześniu 2001. Joel otrzymał Doctor honoris causa Fairfield University of Connecticut. Billy Joel należy da czołówki najlepiej sprzedających się muzyków rockowych wszech czasów. Od 1999 roku w Rock and Roll Hall of Fame.

Numerowana edycja, rewelacyjnie tłoczonych z taśm matek płyt winylowych. Płyta 180g.

TRACK LIST:

Say Goodbye to Hollywood – 4:36
Summer, Highland Falls – 3:15
All You Wanna Do Is Dance – 3:40
New York State of Mind – 5:58
James – 3:53
Prelude/Angry Young Man – 5:17
I’ve Loved These Days – 4:31
Miami 2017 (Seen the Lights Go Out on Broadway) – 5:12