BAT VK-56SE

  • szt.
  • 41 990,00 zł / szt.
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue

BAT VK-56SE - lampowa końcówka mocy

Lampowy wzmacniacz mocy VK-56SE


„Bez-bezpiecznikowy” obwód ochronny zapewniający lepszy dźwięk i przyjazną użytkownikowi obsługę

W wypadku nadmiernego obciążenia lampy wyjściowej wystarczy nacisnąć przełącznik zasilania VK-56SE, aby przywrócić normalne działanie. Po prostu. Ponadto, pozbawiony bezpiecznika obwód ochronny wzmacniacza VK-56SE połączony jest ze światowej klasy obwodem automatycznego biasu, który eliminuje ciągłą potrzebę ustawiania i dostosowywania właściwego biasu lamp wyjściowych. Bez biasowania lamp. Bez bezpieczników lamp do wymiany. To nie mogło byś prostsze!


Lampa triodowa 6C33C-B
Dostarczając 55 watów na kanał w wersji stereo lub 110 solidnych watów na kanał w konfiguracji monoblokowej, VK-56SE stosuje triodową lampę wyjścia 6C33C-B, która zapewnia o wiele więcej prądu niż lampa 6550 / KT90 stosowana w najbardziej tradycyjnych konstrukcjach. VK-56SE wyposażony jest również w lampy na pierwszym stopniu wzmocnienia, aby zapewnić niezapomniane, pełne uduchowienia obrazowanie tekstury harmonicznej oraz instrumentalnego brzmienia. Brzmienie twoich płyt nabierze życia, zapewniając jednocześnie finezję pełną głębi, wdzięk oraz wierność detalu.


Inteligentna ścieżka zmiany

VK-56SE można w dowolnym momencie zmienić ze wzmacniacza stereo na monoblok. Z kolei wyeliminowanie bezpieczników z jego konstrukcji sprawia, że VK-56SE brzmi jeszcze bardziej wyraziście niż jego utytułowani poprzednicy, z głębią czystej emocjonalnej mocy, która wypełnia muzykę transcendentną gracją i absorbującym detalem.