Audiovector Ki3 Super

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Audiovector
  • Dostępność: Na miejscu. Na miejscu.
  • para
  • 6 900,00 zł 4 490,00 zł / para
  • Oblicz_raty_duckblue

Audiovector Ki3 Super - kolumny podłogowe, cena za parę. Kolor African Rosewood.

W modelu Ki 3 Super użyte zostały bardziej zaawansowane zwrotnice oraz poprawiono tłumienie wewnętrzne, które w połączeniu ze wzmocnieniami frontowymi sprawiają, że Ki 3 Super są bardziej szczegółowe oraz oferują więcej basu niż Ki 3.


Ki 3 Super można rozbudować do wersji Ki 3 Signature.

Unikatowe materiały wykończeniowe i kolory
Nasi projektanci i styliści wybrali unikatowe kolory i materiały na potrzeby tej serii kolumn. Nacisk został położony na kombinację dwóch priorytetów: najwyższej jakości oraz trwałości.

Ki-series woofer
Zastosowaliśmy ponad 80,000 sztuk tego głośnika. Współczynnik błędu wynosi znacznie mniej niż 1/1000, choć często napędza trudne zestawy głośnikowe. Duży magnes i membrana z mieszanki włókien węglowych oraz szklanych są kluczowe dla tego głośnika.

Synonim najwyższej jakości
Logo Audiovector, frezowane w aluminium, jest synonimem najwyższej jakości inżynierii i rzemiosła. Oczywiście, także dźwięku.

Tweeter ki-series
Jest to kompaktowy i dość prosty przetwornik wysokotonowy. Zbudowany na bazie jedwabno-nylonowej kopułki oraz magnes neodymowy w celu kontrolowania wszystkich częstotliwości ponad 20 kHz w doskonały sposób.

 

"Niech nikogo nie zmyli szczupła i smukła postura kolumn! Otóż Ki 3 Super zapewniają pełnozakresowy, mocny i energetyczny dźwięk pozbawiony zarówno ograniczeń, jak i podkolorowań. To granie niewysilone, pokazujące muzykę w sposób naturalny i prawdziwy, czysty i przekonujący. Scena jest pierwszorzędnie poukładana, zjawiska przestrzenne są rysowane wyraźnie i bezpośrednio. Precyzyjnie i wiarygodnie. Wspaniałe kolumny, które szybko mogą zauroczyć każdego melomana swoim pięknym brzmieniem i zaawansowaniem tonalnym." - StereoikolorowoSpecyfikacja techniczna:
- Pasmo przenoszenia (- 6dB): 42Hz - 22kHz
- Czułość (8 Ohm): 92 dB
- Nominalna impedancja: 8 Ohm
- Wytrzymałość mocowa: 200W
- Wymiary (HxWxD): 98 x 14 x 25 cm