Amina - NIEWIDZIALNE GŁOŚNIKI

Niewidoczne głośniki z rzeczywistym dźwiękiem - niewidzialne kino domowe!

 

Aby optymalnie dopasować nasze produkty do Twoich oczekiwań zachęcamy do kontaktu z nami. Przygotujemy kompletny projekt wraz z wyceną. Ze względu na specyfikę montażu nie polecamy wykonywania go samemu. Działamy od projektu, przez dostawę, montaż i uruchomienie kompletnego systemu audio-viddeo, multiroom czy inteligentnego domu.

https://www.premiumsound.pl/webpage/kontakt.html

 

Jednym z paradoksów unikatowych instalacji jest to, że im lepiej przemyślane, tym mniej widoczne są efekty. W końcu magia całej na prawdę dobrej instalacji polega na tym, że cały system audio video wtapia się w otoczenie, pozwalając by wystrój mówił sam za siebie.

 

Tworząc kino domowe na bazie Niewidzialnych Głośników Amina pozbywamy się problemu zabierających miejsce kolumn, dopasowania ich do wystroju wnętrza, co może być problemem po zmianie kolorystyki. Z głośnikami Amina tego problemu nie ma. Kolor ścian i wystrój możemy zmieniać do woli. W ofercie dostępne są również subwoofery przeznaczone do zabudowy, aby dźwięk kinowy był na najwyższym poziomie.

Liczba głośników i ich rozmiar dostosowywana jest indywidualnie do wielkości pomieszczenia, w którym będą pracować.

Niewidzialne głośniki Amina są nie tylko jak sama nazwa wskazuje całkowicie obojętne dla wystroju wnętrza, ale są także praktyczne w pomieszczeniach o dużej wilgotności, jak kuchnie, łazienki i baseny. pokryte warstwą tynku i pomalowane, pozostają całkowicie niewrażliwe na wilgoć.

 

Amina niewidzialne głośniki

 

Kolejnym wyzwaniem dla pomieszczeń o dużej wilgotności jest to, że otoczone są twardymi powierzchniami jak podłoga, ściany i sufity pokryte płytkami ceramicznymi, szklanymi szybami oraz wodą samą w sobie. Fala dźwiękowa produkowana przez te głośniki nie jest tak kierunkowa jak w przypadku tradycyjnych głośników. Odbite dźwięki od powierzchni lepiej współgrają ze sobą i dają przyjemniejszy dla ucha efekt. Jest to szczególnie widoczne przy wyższym poziomie natężenia dźwięku, gdzie dźwięk bez zniekształceń jest równo rozprowadzony po całym pomieszczeniu.

Głośniki Amina np. AIW550E można zamontować poniżej poziomu wody w basenie pokrytym ceramicznymi kafelkami. Stworzenie suchego środowiska dla głośników Amina nie jest problemem, dlatego nie są nam obce i takie nietypowe rozwiązania.

Przykładowy film z montażu głośników.