Lista produktów producenta: SOLID TECH

SOLID TECH - STOLIKI I AKCESORIA ANTYWIBRACYJNE

Od powstania firmy Solid Tech w 1995 roku w Szwecji, naszym celem, jako audiofili i melomanów, jest konstruowanie i produkowanie akcesoriów audio, które pozwalają systemowi na reprodukcję muzyki bez żadnych przeszkód, tak, aby przenieść najgłębszą istotę muzyki na najwyższy poziom.
Korzystając z zoptymalizowanych materiałów oraz zaawansowanych technik pochodzących z przemysłu izolowania wibracji, możemy z czysty sumieniem, bez żadnego mistycyzmu oraz wywindowanej ceny zaoferować produkty, które zapewniają niezrównane izolowanie wibracji oraz osiągi dla najlepszych możliwych systemów audio.
Porównaj możliwości naszych i konkurencyjnych sprzętów pokazane na wykresach pomiarów przeprowadzonych przez niezależny instytut w szkodliwych dla dźwięku warunkach. Pomimo, że konkurenci często twierdzą, że ich produkty są projektowane z pomocą uniwersytetów, mają swoje korzenie w wyścigach samochodowych lub przemyśle obronnym, wciąż nie są w stanie zatwierdzić lub udowodnić własnej tezy, a jest to bardzo łatwe – wystarczą proste pomiary. Od tak dużych firm z możliwościami mamy prawo wymagać czegoś więcej niż tylko stwierdzeń. Oczywistym jest to, że prawa fizyki obowiązują tak samo nasze produkty jak i konkurencyjne – dlatego proste pomiary wskazują lepsze konstrukcje.


Solid Tech chciałby przy tej okazji podziękować wszystkim, którzy wspomagali i inspirowali nas przy pościgu audio-nirvany.


Nasz cel:


Projektować akcesoria, podstawy i stoliki audio, które jako całość obejmują estetykę, łatwość zastosowania, świetne osiągi a także bardzo wysoką jakość wykonania.
Z pedantycznym podejściem do detali, osiągów i wykończenia budujemy systemy bezkompromisowe.
Wykorzystujemy najlepsze komponenty i techniki budowy aby spełnić nasze cele i założenia.


Nasza filozofia designu
1.    Stworzyć działającą izolację w pionowej i poziomej płaszczyźnie z bardzo niską częstotliwością rezonansu, który znajduje się poza słyszalnym zakresem.
2.    Wykorzystać fizycznie małe i stabilne konstrukcje aby uniknąć niepożądanych wibracji.
3.    Wprowadzić zastosowanie materiałów lekkich aby uniknąć przechowywanie energii co pozwala zminimalizować tendencję do wibrowania.

Więcej
na stronę
Na miejscu
Solid Tech HYBRID - pojedyncza półka systemu HYBRID. Cena obejmuje półkę ze wspornikami i nogami. Zestaw zawiera:     - czarna lub biała półka z MDF z poziomicą lub bez - 1szt     - czarne lub srebrne wsporniki - 4szt     - czarne lub srebrne filary o h = 200mm, 275mm lub 350mm - 4szt     - czarne kolce - 4szt
Na miejscu
Solid Tech HYBRID - kompletny system półek i stolików Solid Tech dla sprzętu audio, HiFi, HiEnd. Zestaw zawiera: - czarne półki + srebrne wsporniki i zestaw śrub do montażu - 4szt- czarne nogi alu 200mm + kapsle i podkładki - 2kpl (8szt)- czarne nogi alu 275mm + kapsle i podkładki - 2kpl (8szt)- czarne kolce - 4szt
Na miejscu
IsoClear Solid Tech - dyski antywibracyjne 4szt
Na miejscu
Discs of Silence Solid Tech - podstawy antywibracyjne 4szt
Na miejscu
SOLID TECH - Radius Solo 1, platforma pod końcówkę mocy.
Sprawdź dostępność 513 070 730
FEET OF SILENCE SOLID TECH - stopy antywibracyjne 4szt
Na miejscu
Solid Tech - Radius Duo 3, stolik hifi, audio-video
Sprawdź dostępność - 513 070 730
Feet of Silence Solid Tech - stopy antywibracyjne 3szt