Lista produktów producenta: AUDIOVECTOR

Od początku naszym życzeniem było to, aby nasze produkty mogły trwać całe życie. Audiovector produkuje głośniki od 1979 roku, i faktem jest, że ponad 85% wszystkich stworzonych głośników tej marki, jest nadal użytkowanych. Gdy ludzie pytają nas: "Jak długo będzie można używać głośników Audiovector? ", odpowiedź brzmi: " Jeszcze nie wiemy!"

ZBUDOWANE NA LATA
Od początku naszym życzeniem było to, aby nasze produkty mogły trwać całe życie. Audiovector produkuje głośniki od 1979 roku, i faktem jest, że ponad 85% wszystkich stworzonych głośników tej marki, jest nadal użytkowanych. Gdy ludzie pytają nas: "Jak długo będzie można używać głośników Audiovector? ", odpowiedź brzmi: " Jeszcze nie wiemy!"
ZAPROJEKTOWANE DO PRACY
Oczywiście nie ma żadnej korzyści z produktu wytrzymałego, jeżeli nie działa on jak należy. Audiovector jest i zawsze był produktem najwyższej klasy. Zobacz recenzje.
HAND BUILT
Istnieje bezpośredni związek między wydajnością i ręcznym tworzeniem produktów Audiovector. Wszystkie aspekty techniczne zostały zorientowany na osiągnięcie perfekcji. Rygorystyczne standardy Audiovector to także stosowanie precyzyjnych nakrętek i śrub, starannie zaostrzonych i dokręconych, co w połączeniu z NES Audiovector (NO ENERGY STORAGE) eliminuje zniekształcenia i powoduje, że uzyskujemy zaskakującą przejrzystość.
PODZESPOŁY NAJWYŻSZEJ KLASY
Wybór najlepszych podzespołów ma kluczowe znaczenie dla jakości dźwięku. 1% tolerancja pojemności kondensatorów, śruby ze stali węglowej stosowane w przetwornikach Scan-Speak, to tylko kilka przykładów.
WŁASNE PROJEKTY GŁOŚNIKÓW
Większość przetworników Audiovector została zaprojektowana przez nas samych. Zarówno innowacyjne trzypunktowe mocowanie głośników, membrany, cewki i magnesy, wszystko to jest projektowane w Kopenhadze i ręcznie zbudowany w Danii według naszej specyfikacji w firmie Scan-Speak - najbardziej znanego producenta high-endowych przetworników na świecie.
UNOWOCZEŚNIENIA
Wiele lat temu, zdecydowaliśmy się, że nasze głośniki będą unowocześniane. Nasi klienci mają możliwość podniesienia jakości swoich kolumn głośnikowych do najwyższego poziomu dla danego modelu. Zdecydowaną zaletą tego rozwiązania jest to, że upgrade głośników pozwala zaoszczędzić 40% kosztów w porównaniu z zakupem nowego modelu głośników, chroniąc jednocześnie środowisko naturalne.
ODNIESIENIE DO PRAWDZIWEJ MUZYKI
Niektórzy twierdzą, że jest to tylko kwestia gustu. Nie sądzę, że tak jest! Mieszkałem w samym centrum Kopenhagi. Miałem łatwy dostęp do wszystkich ważnych sal koncertowych, klubów jazzowych i rockowych.
Innymi słowy moim odniesieniem była (i nadal jest), muzyka na żywo. Czy to w sali koncertowej Tivoli, rząd 11, w połowie (zdecydowanie najlepsze miejsce w tej konkretnej sali), czy w Jazz house na Montmartre, 3 metry od Nielsa Henninga Ørsteda, Dextera Gordona czy Stana Getza.
Zawsze odnoszę się do muzyki na żywo, w ten sposób mogę zbliżyć się do doskonałości poprzez pomiar, słuchanie, ponowny pomiar, słuchanie, aż do osiągnięcia dźwięku doskonałego. Mój pierwszy głośnik jaki sprzedałem, Trapez, otrzymał wyśmienite recenzje i był natychmiastowym sukcesem komercyjnym z tych powodów.
 - Ole Klifoth - właściciel i główny konstruktor.

Więcej
Sprawdź dostępność 513 07 07 30, 537 07 07 30
Audiovector QR Sub - subwoofer z membraną bierną.
Wyprzedaż! Na miejscu
Audiovector Ki3 Super - kolumny podłogowe, cena za parę. Kolor African Rosewood.
Na miejscu
Audiovector QR1 - kolumny podstawkowe, cena za parę.
Na miejscu
Audiovector QR3 - kolumny podłogowe. Cena za parę. Zakres czestotliwości: 30 - 45kHz Skuteczność: 90db Impedancja: 4 -8ohm Wymiary: 942 x 190 x 232 mm Waga: 15,4kg / szt
Na miejscu
Audiovector SR 3 Signature - kolumny podłogowe w specjalnym lakierze Italian Orange. Cena za parę. Wys/szer/głęb cm: 103x19x33 Pasmo: 27Hz - 27kHz Skuteczność: 91,5db Impedancja: 8 ohm Moc maksymalna: 275W
Dostępny
Audiovector SR 3 Signature - kolumny podłogowe. Cena za parę. Dopłata za lakier piano 1800zł. Wys/szer/głęb cm: 103x19x33 Pasmo: 27Hz - 27kHz Skuteczność: 91,5db Impedancja: 8 ohm Moc maksymalna: 275W