Lista produktów producenta: AUDIOBYTE

Audiobyte - przetworniki D/A, DAC

Misją Audiobyte jest finalne wypełnienie luki pomiędzy komputerem a sprzętem audio klasy high-end. Jak chcemy tego dokonać? Nasza filozofia oparta jest na radykalnym myśleniu, którego celem jest oferowanie oryginalnych produktów. Jest to możliwe dzięki zaimplementowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych naszego działu R&D (Research & Developement). Nigdy nie zobaczysz w Audiobyte produktu podobnego do innych, a przynajmniej nie w dziale technologicznym! To co zobaczysz, będzie oryginalnym, ręcznie wykonanym, rzetelnie i realnie wycenionym produktem wysokiej jakości. Celem naszych produktów jest wpasowanie się w instalacje typu „komputer audio” jak i systemy high-end. Audiobyte zawsze będzie promotorem nowych, ekscytujących technologii.
Zapraszamy do podzielenia się swoimi wrażeniami, co chcielibyście jeszcze zobaczyć na naszej stronie  i czego dowiedzieć się o naszych produktach. Prześlijcie nam Wasze spostrzeżenia. Będziemy Wam bardzo wdzięczni!
Koniec gadania, posłuchajmy jakiejś muzyki :) - Tyle ze strony Audiobyte o nich samych.


Zalożycielem, właścicielem i głównym inżynierem Audiobyte, jak i Rockna Audio, jest Nicolae, lub jak kto woli Nucu Jitariu. Nucu pracował i projektował uklady audio dla tak uznanych firm jak PS Audio, Wadia, MSB, Goldmund. Daje mu to ogromne doswiadczenie i potwierdza umiejętności. Jego pasją, są badania/prace, nad poprawą jakości dźwięku i przeniesienie ich efektów w rozsądny kosztowo sposób do rynku audio. Założeniem jest oferować dobry dźwięk, nie tylko sam sprzęt.

Więcej
Sprawdź dostępność 513 07 07 30 537 07 07 30
Hydra ZPM - referencyjny, dedykowany zasilacz do Audiobyte Hydra Z
Sprawdź dostępność 513 07 07 30 537 07 07 30
Hydra Z - referencyjny konwerter/odtwarzacz audio USB "bridge" Wejścia:•    USB typu BWyjścia:•    S/PDIF, 75Ω coaxial•    AES/EBU, 110Ω XLR•    BNC, 75Ω•    I2S przez HDMI(LVDS)•    Toslink•    Wordclock BNC
Na miejscu
BLACK DRAGON - Audiobyte, przetwornik, przedwzmacniacz i wzmacniacz słuchawkowy.